Jump to content
Perseusz

pozyton*pl

Recommended Posts

Cena lepsza od poprzednich ale jeśli już chwalisz się nazwą, która ma zastrzeżony znak towarowy w UPRP, to domyślam się, że posiadanie jej było zupełnym zbiegiem okoliczności ?

Inna opcja jest taka, że jest to pułap w granicy którego nie warto angażować prawników.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena lepsza od poprzednich ale jeśli już chwalisz się nazwą, która ma zastrzeżony znak towarowy w UPRP, to domyślam się, że posiadanie jej było zupełnym zbiegiem okoliczności ?

Inna opcja jest taka, że jest to pułap w granicy którego nie warto angażować prawników.

 

 

znak towarowy POZYTON owszem może być zarejestrowany UPRP ale słowo "pozyton" hmmm.... wydaje mi się że to byłby absurd.

 

Pozyton, pozytron, antyelektron – elementarna cząstka antymaterii oznaczana symbolem e+, będąca antycząstką elektronu. Należy do grupy leptonów. - żródło: Wikipedia

 

Myślę że kwestia rejestracji (przypadkowej bądź nie) nie powinna tu mieć nic do rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję, zapewne właściciel com.pl

Po fakcie zobaczyłem.

 

Cena lepsza od poprzednich ale jeśli już chwalisz się nazwą, która ma zastrzeżony znak towarowy w UPRP, to domyślam się, że posiadanie jej było zupełnym zbiegiem okoliczności ?

Oczywiście. Daniel ją puścił - a ja złapałem.

 

Inna opcja jest taka, że jest to pułap w granicy którego nie warto angażować prawników.

Na szczęście nie produkuję mierników elektornicznych, więc prawnicy niewiele by tu zdziałali.

 

--- edit: literówka ---

Edited by Perseusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję sprzedaży, widziałem w cache Google, że miałeś wcześniej 3 oferty na tę domenę, czyli jeszcze komuś innemu musiała wpaść "w oko". :rolleyes:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję sprzedaży, widziałem w cache Google, że miałeś wcześniej 3 oferty na tę domenę, czyli jeszcze komuś innemu musiała wpaść "w oko". :rolleyes:

Chciałem sprawdzić jakie to były kwoty ale widzę, że wraz z domeną znikły historyczne oferty w AfterMarket :P

To były jakieś niskie oferty - bardziej zapytania o cenę.

Ogólnie, domena mi się podobała ale cóż, trzeba sprzedawać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że mało kto z nas by tą domenę zarejestrował a jak już coś to mało kto podbijał by cenę do osiągniętej przez Ciebie stąd oczywiście należą się gratulacje <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratuluje, ale piszcie proszę ceny w temacie <_<

A dopiero doczytałem w wątku Przema.

Było tam jeszcze coś, że gratulacje mają być dłuższe i bardziej opisowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×