Jump to content
Sign in to follow this  
TomNice

Ukryte Nicki w aukcjach przechwyconych

Recommended Posts

Aaaa... i jeszcze jedno..

ukrycie nick'ow to tak jak licytacja w serwisie podbij - licytacja z automatem.

 

Wniosek końcowy:

Cokolwiek tutaj nie powiemy - Dropped zrobi po swojemu i nie zabierze głosu ;)

 

 

Ukryte Nicki licytujących są standardem chociażby na Sedo, innowacyjnością będzie jedynie ich odkrycie 5 minut po zakończeniu aukcji, aby uniknąć podejrzeń, chociażby o umyślne podbijanie, no i dla zaspokojenia ciekawości ;)

 

Zasada ta będzie wprowadzona na okres próbny, a wszystkie opinie zarówno przychylne jak i nieprzychylne będą brane pod uwagę.

 

Opinie, sugestie i pomysły użytkowników, mają nadal największy wpływ na kierunki rozwoju serwisów Dropped i AfterMarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ukryte Nicki licytujących są standardem chociażby na Sedo...

W zasadzie nie mam nic przeciwko temu - natomiast gdyby w parze za ukrytymi nick'ami szło również bezpieczeństwo licytujących wtedy można by porównywać standardy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli wzorujemy się na sedo, to powinna być, przynajmniej jako opcja wyboru, cena minimalna, na sedo to standard, może nie wszystkie aukcje wtedy byłyby za 20 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem właśnie na jednej z takich aukcji przechwyconych domen z "ukrytymi użytkownikami" (legitymacje.pl) i wychodzi na to, że działa całkiem dobrze ta opcja z ukrywaniem nicków (jest tylko np. Licytujący 1), nie ma też ratingów i nie można nawet kliknąć użytkownika, żeby podejrzeć po liczbie sprzedaży czy dacie rejestracji. Na liście licytujących z ratingiem i nickiem widać tylko samego siebie, co akurat jest dobrym pomysłem.

 

Ciekawe czy i jak to wpłynie na ceny, ja przyznam, że odpuściłem sporą liczbę aukcji przy niższych kwotach niż założone jak niektóre "nicki" licytowały. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz trzeba będzie samemu myśleć, a nie sugerować się doświadczeniem użytkownika o największym bidzie.

 

Osobiście podoba mi się to ;) zwłaszcza odkrycie po 5 minutach (można automatycznie tuż po zakończeniu ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie wszystko (prawie) po staremu. Zapomnieliście odkryć nicki w zakładce Kupuj domeny --> Licytacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×