Jump to content
Sign in to follow this  
damchen

sklep internetowy

Recommended Posts

Mam checi założyc sklep internetowy lecz nie wiem jak to zrobic .Chce zrobic sklep internetowy bez dużych kosztów jak na początek .bo niestety jestem na etapie poznawania konstrukcjii stron internetowych.Słyszałem że sklep można zrobic z pomoca magento .czy ten program nadaje się do zrobienia prostego sklepu internetowego.Z możliwością kilku systemów płatnosci,konto bankowe,Poczta,przesylka kurierska,odbioir osobisty.oraz możliwościa dodania dużej liczby asortymentów. Prosze o pomoc czy proponujecie coś innego.Proszę o porade.Szukam takiego programu typu magento,abym mógł podpiąc swoją domene.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam checi założyc sklep internetowy lecz nie wiem jak to zrobic .Chce zrobic sklep internetowy bez dużych kosztów jak na początek ,bo niestety jestem na etapie poznawania konstrukcjii stron internetowych.Słyszałem że sklep można zrobic z pomoca magento czy ten program nadaje się do zrobienia prostego sklepu internetowego.Z możliwością kilku systemów płatnosci,konto bankowe,Poczta,przesylka kurierska,odboir osobisty.oraz możliwościa dodania dużej liczby asortymentów Prosze o pomoc czy proponujecie coś innego.Proszę o porade.Szukam takiego programu typu magento,abym mógł podpiąc swoją domene.

Magento to kolubryna, w większości przypadków wystarczy karabinek ;)

Poszukaj wokół prestashop, podstawowy redcart, itp... Albo zwykły oscommerce

Share this post


Link to post
Share on other sites

wygooglaj sobie, są tematyczne fora o sklepach

 

magneto nie jest złe ale polecam joomlę i VM

 

magneto.com.pl

joomlapl.pl

wyszukiwarkagoogle.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
może byś też mi pomogł?albo jak nie masz nic ciekawego do powiedznia to lepiej nie pisz niczego.

Chętnie jak tylko zrozumiem Twoją wypowiedź - ale żeby tak się stało musiałbyś ją napisać poprawnie po polsku - w językach Twojej podświadomości nie siedzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sklepinternetowy24.com.pl niestety taka jest wolna.Kupił bym za rozsądną cene inną np sklepinternetowy.net .Ceny są jenak jak z komosu jak dla mnie.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
sklepinternetowy24.com.pl

porażka :) To forum domenowe i aż serce się kraja jak takie coś się tu dzieje...

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wlasny uzytek wystarczy,chyba że obnizycie ceny troche to kupie lepszą.

mogę Ci dość tanio odsprzedać SklepInternetowy24.pl oferta na PW

PS. com.pl nienajgorsza, ale lepsza .pl życzę dobrego serwisu i milionów odwiedzających :) !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie milony,ale żeby były jakieś korzyści które mnie zadowolą.Co do domeny jak bym sie wczesniej zdecydował do domene bym miał lepszą a były wolne z sklepami ,ale troche się ociągałem.Chyba że kupie w miare tanio jakomś inną koncówke.Napewno jeszcze popytam się na forum.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakomś

Już wcześniej zwróciłem uwagę na Twoją pisownię ale nic sobie z tego nie robisz - jeśli masz problemy z pisaniem to zainstaluj Firefoxa - on ładnie podkreśla błędy.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
Branża sklepu ogólna napewno kilkanaście asortymentów.Napewno nie jeden asortyment.

Czyli groch, mydło i powidło. Bądź poważny...

Ludzie się pytają o branżę. Może załóż najpierw sklepik osiedlowy.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z czym dokładnie nie moge zdradzic,ale kazdy towar moge miec.Narazie skupiam się na założeniu sklepu ,aby dobrze to wygladało.I oczywiście nad promocją.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli nie możesz powiedzieć to nie oczekuj pomocy od innych.

 

jeśli miałbym jakiś pomysł to zarejestrowałbym tą domenę i mógł Ci ją odsprzedać, wymyśl coś sam ...

 

można rozumieć iż będziesz handlował akumulatorami oraz bułkami skoro wszystko ma być w tym sklepie ? bez komentarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobrze moze zrobiłem błąd,ale ty znowu nie wniosłeś nic do tematu.

Zrobiłeś masę błędów i ciągle je robisz.

 

Jeśli chcesz zakładać sklep internetowy najpierw przemyśl na czym chcesz się skupić - tutaj musisz znaleźć swoją niszę, inaczej nie masz praktycznie żadnych szans na wybicie się ponad konkurencję. Póki co z Twoich słów wynika, że sklep ma oferować wszystko i nic - takie coś raczej w Twoim przypadku nie ma szans na powodzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To juz wszystko wiadome jesteś jasnowidz ,ale słaby.Co tak sie czepiasz błedy robie bo ma sterownik wyłaczony od karty graficznej.A naprawde liczba asortymentów naprawde będzie różna i cieżko jest znalezc taką aby uogólniła wszystkie rzeczy.Nikt się nie czepia tylko ty przecież widac ze mam strownik wyłaczony.A robisz afere ,a i tak nic nie wniosisz do tematu tylko się nabijasz i poprawiasz.To moze zasugeruj jakiś przykład asorymentów a nie tylko poprawiał mnie.Co do rzeczy sprzedawanych w internecie czytałem że są produkty które się szybciej sprzedają,a nie które nie za bardzo.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×