Jump to content
Sign in to follow this  
empireus

hurtowniarybna.pl

Recommended Posts

Zycze Ci jak najlepiej, ale wydaje mi sie, ze bedziesz mial duze problemy ze sprzedaza tej domeny. Jednym z powodow moze byc to, ze ta branza jest chyba bardzo zacofana jesli chodzi o Internet.

 

Tak czy siak, zycze powodzenia :)

 

Edit: Moze ta firma ( http://www.danaryby.pl/ ) kupi od Ciebie ta domene, w koncu bardzo podkreslaja to, ze sa hurtownia rybna.

Edited by lewho85

Share this post


Link to post
Share on other sites

średnie xxx-xxxx tylko znaleźć klienta

PS a przy okazji ryb najbardziej mnie dziwi że rybacy w Polsce dostają kasę za nic nie robienie i nie ukrywają zadowolenia... ciekawy jaki chytry plan ma rząd?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby to był nowy usery, to bym odpisał 0zł, ale że to Ty to nie wiem co Ci odpisać... ;)

Starzy tez czasami bladza ;) Wystarczy popatrzec na "rejestracje z palca" ;)

 

Zycze Ci jak najlepiej, ale wydaje mi sie, ze bedziesz mial duze problemy ze sprzedaza tej domeny. Jednym z powodow moze byc to, ze ta branza jest chyba bardzo zacofana jesli chodzi o Internet.

 

Tak czy siak, zycze powodzenia ;)

 

Edit: Moze ta firma ( http://www.danaryby.pl/ ) kupi od Ciebie ta domene, w koncu bardzo podkreslaja to, ze sa hurtownia rybna.

 

Problemy, jak z kazda inna domena ;) Co by jednak nie mowic, jest troche tych hurtowni... Nomen omen, wlasnie pod hurtowniarybna.pl byla jakas hurtownia [link]

 

średnie xxx-xxxx tylko znaleźć klienta

PS a przy okazji ryb najbardziej mnie dziwi że rybacy w Polsce dostają kasę za nic nie robienie i nie ukrywają zadowolenia... ciekawy jaki chytry plan ma rząd?!

 

Nie tylko w Polsce. Ba! W Polsce niektorzy sa wkurzeni, ze bronili polowow, ze musza ryby za bezcen lowic, podczas, gdy inni nie robia nic i dostaja o wiele wieksza kase z Unii...

 

 

Odnosnie jeszcze domeny, to nie lapalbym jej, ale cos mnie wtedy do niej natchnelo... Chyba google, troche linkow i data rejestracji tej domeny. Tak, czy siak, 30zl nie majatek ;) Gorsze ninje dawalo sie do lapania ;)

 

Dzieki za opinie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. myślę, że domena się nie sprzeda jednak.. Za rok spadnie albo d2d za grosze.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×