Jump to content
Sign in to follow this  
Dosia

Praca przez internet

Recommended Posts

Dziecko odejdz z tego forum - znajdz sobie inna "ofiare" - prosimy ;-)

 

Podpisuję się pod tą petycją.

Dosiu, na forach onetu znajdziesz wielu podobnych sobie dyskutantów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosia, odezwałem się na PW, czekam na odpowiedź.

 

Do kolegów węszących podpuchę - nawet gdyby to była to co? Co macie do stracenia? W najgorszym razie godzinę przed kompem którą być może i tak przesiedzicie bez efektu. Fakt że kurwowanie nie jest tu nikomu potrzebne ale może realny problem jest , więc się panienki od razu nie unoście kulturą ;)

Edited by geronimo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałabym bardzo zrezygnować z mojej dotychczasowej pracy, w której zarabiam dużo, ale praca ta jest na pograniczu prawa. Już od roku się przymierzam do tego. Piszę artykuły do swojego serwisu, ale chciałabym to zostawić na póżniej. Zastanawiam się, czy to wogóle jest możliwe, abym mogła pracować w domu, korzystając z internetu. Może ktoś wie, jak można zarabiać w domu przez internet? Oglądałam na różnych forach, ale miałam takie wrażenie, że ludzie, którzy tam zachęcają do czegoś, mają w tym interes. Domyślam się, że na tym forum nie ma takich ludzi, więc jeśli ktoś mi coś doradzi, będzie to dla mnie cenne. Bardzo bym chciała móc chociaż kilkaset złotych zarabiać miesięcznie. Myślałam o klikaniu w reklamy buxach. Może ktoś zarabia w ten sposób? Praca w domu by mi odpowiadała, byłaby spełnieniem moich marzeń, bo jestem domatorką, poza tym jestem chora na bulimię. Czuję, że jeśli ktoś mi coś doradzi tu na tym forum, to nie będzie interesowny. Byłabym bardzo szczęśliwa nie musząc rano wstawać do tej mojej pracy, w której boję się policji. Pozatym to jest męczące, bo muszę ludzi namawiać do czegoś..., grać... Co mi radzicie- może rzucić to w cholerę co? Mam trochę odłożonych pieniędzy- 1000 zł. Może pisać artykuły albo precle, ale boję się rzucić z dnia na dzień tę pracę. Może ktoś mi coś doradzi. Nie mam żadnych przyjaciół ani znajomych, z którymi mogłabym o tym porozmawiać. Bardzo lubię internet. Siedzę tak sobie całe dnie.

 

polecam www.niskiZUS.com - jak popracujesz to i zarobisz! Wpierw poczytaj, a potem się zarejestruj i działaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites
polecam www.niskiZUS.com - jak popracujesz to i zarobisz! Wpierw poczytaj, a potem się zarejestruj i działaj!
strona reklamowana powyżej mówi o tym jak płacić mniejszy ZUS a nie jak zarabiać w internecie o czym jest mowa w tym wątku . Jak już ktoś się zdecyduje na założenie firmy to przez 2 lata płaci mniejszy ZUS więc te patenty powyżej są w tym przypadku mało warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem tak w 5 poście

 

Siedź sobie tak dalej.

 

Dziewczyno, ja już nie mam siły.

 

Chciałbym Cię Dosiu przeprosić za moje niegrzeczne słowa, jeśli sprawiłem Tobie przykrość jeszcze raz przepraszam.

 

Te słowa faktycznie były i są niewłaściwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×