Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

Przekierowanie na aukcję, dodanie opisu

Recommended Posts

1.Co należy zrobić, aby po wpisaniu domeny przekierowywało na jej aukcję w Afterwarket? Domena jest zarejestrowana w dropped.

 

2. W jaki sposób dodać opis do domeny, która wystawiona jest na aukcji?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to możnaby dorobić fajną funkcjonalność. Przy wystawianiu domeny na aukcję (LM, zwykła itp.) dodać możliwość automatycznego przekierowania domeny na stronę aukcji. Można to zrobić samemu, ale często się o tym nie pamięta, no i to dodatkowa praca, która mogłaby być wykonana jednym kliknięciem w checkbox.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli Ci zależy na czasie po prostu zrób przekierowanie na adres aukcji ;)

w tym problem, że zrobiłem i nie działa ;) (Przekierowanie następuje automatycznie - tak? -znaczy bez oczekiwania, jeżeli oczywiście dns-y nie były zmieniane. Czy coś mi się pokręciło?)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
w tym problem, że zrobiłem i nie działa ;) (Przekierowanie następuje automatycznie - tak? -znaczy bez oczekiwania, jeżeli oczywiście dns-y nie były zmieniane. Czy coś mi się pokręciło?)

U mnie raz przekierowuje na aukcje, raz na cene kup teraz. Niewiem od czego to zależy ale coś jest nie tak i powinno sie to naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w tym problem, że zrobiłem i nie działa ;) (Przekierowanie następuje automatycznie - tak? -znaczy bez oczekiwania, jeżeli oczywiście dns-y nie były zmieniane. Czy coś mi się pokręciło?)

 

 

Ja bym to zrobił tak ( chyba jak każdy )

 

Wchodzę na daną aukcję, zaznaczam i kopiuję adres tej strony, następnie u rejestratora domeny w panelu robię przekierowanie proste na ten adres,a DNS y ustawiam na te od rejestratora !!!

Pewnie robisz tak samo.

 

I co ?

 

Nie działa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym to zrobił tak ( chyba jak każdy )

 

Wchodzę na daną aukcję, zaznaczam i kopiuję adres tej strony, następnie u rejestratora domeny w panelu robię przekierowanie proste na ten adres,a DNS y ustawiam na te od rejestratora !!!

Pewnie robisz tak samo.

 

I co ?

 

Nie działa ?

Nie działa.

Dzięki za dobre chęci chłopaki, ale jak widać pewnie to jakiś błąd w dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest jeszcze jedno wyjście przekieruj domene, która jest na aukcji na np. moją domene igu*pl a ja swoją przekieruje na Twoją aukcje ;)

daj znać czy działamy ;)

 

EDIT: właśnie przekierowałem igu*pl na aukcje kowboje.pl jeżeli o tę domenę chodziło.

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest jeszcze jedno wyjście przekieruj domene, która jest na aukcji na np. moją domene igu*pl a ja swoją przekieruje na Twoją aukcje ;)

daj znać czy działamy ;)

 

EDIT: właśnie przekierowałem igu*pl na aukcje konwoje.pl jeżeli o tę domenę chodziło.

 

Przekierowałem i niestety nie działa(mimo że pojawia się napis o poprawnym dokonaniu przekierowania), pamiętam że kiedyś też miałem z tym problem. Wydaje mi się że w dropped nie działają przekierowania dla domen, które znajdują się aktualnie na aukcjach.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×