Jump to content
Sign in to follow this  
kisielo

Cześć wszystkim !

Recommended Posts

Na forum jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu ale dopiero ostatnio zacząłem interesować się domenami na poważnie

Wiadomo początki nie są spektakularne parę trefnych domen sobie sprawiłem ale nikt przecież nie mówił że będzie lekko :lol:

 

have a nice day ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomo początki nie są spektakularne parę trefnych domen sobie sprawiłem ale nikt przecież nie mówił że będzie lekko

 

Powiedzmy to sobie szczerze, nie będzie lekko. Przygotuj się na stany depresyjno-lękowe, załamania nerwowe, utratę wiary w siebie, bóle krzyża i hemoroidy. Najgorzej jest na początku. Potem nic się co prawda nie zmieni, ale się już przyzwyczaisz ;)

 

Witaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedzmy to sobie szczerze, nie będzie lekko. Przygotuj się na stany depresyjno-lękowe, załamania nerwowe, utratę wiary w siebie, bóle krzyża i hemoroidy. Najgorzej jest na początku. Potem nic się co prawda nie zmieni, ale się już przyzwyczaisz ;)

 

Witaj.

 

 

hehe

dzięki wielkie za słowa otuchy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, powodzenia

 

Powiedzmy to sobie szczerze, nie będzie lekko. Przygotuj się na stany depresyjno-lękowe, załamania nerwowe, utratę wiary w siebie, bóle krzyża i hemoroidy. Najgorzej jest na początku. Potem nic się co prawda nie zmieni, ale się już przyzwyczaisz wink.gif

 

Dlaczego mi nikt tego nie powiedział na powitanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×