Jump to content
DESiGNER

Rozdysponowanie doładowania

Recommended Posts

Witam Kolegów w nowym roku :D

 

Przejdę do sedna sprawy :D . Z uwagi iż mi się kończy umowa u operatora telefonicznego ( nie będe przedłużał ) wykorzystałem punkty z programu partnerskiego . Wybrałem doładowanie o nominale 200 zł które i tak nie mam na co wykorzystać ( mam drugi telefon , do tego voip i doładowany skype ) . Nie przechodzę obok chorych ludzi obojętnie , 1/4 kwoty spożytkowałem na smsy do fundacji . Pozostało 150zł . W jaki sposób byście spożytkowali resztę kwoty ? ( odpada audiotele , serwisy ala podbij.pl itp )

 

Licze na wasze kreatywne pomysły ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trafiłem na ten temat ale nie widzę nic konstruktywnego na nim . Nie dotyczy mnie zmiana abonamentu na mniejszy a sprawa domeny za smsa widać jest jedną wielką ściemą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdyby to była większa kwota mógłbyś próbować założyć własny kanał sms premium - wtedy jakieś 35% byś odzyskał w gotówce (ale minimum do wypłaty to 100 PLN). Jak nic nie wymyślisz to wyślij kilkanaście smsów na jakiś konkurs i licz na łut szczęścia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdyby to była większa kwota mógłbyś próbować założyć własny kanał sms premium - wtedy jakieś 35% byś odzyskał w gotówce (ale minimum do wypłaty to 100 PLN). Jak nic nie wymyślisz to wyślij kilkanaście smsów na jakiś konkurs i licz na łut szczęścia ;)

 

 

Udało mi się kiedyś tylko parę razy wygrać w programie którego już nie ma :D . Teraz wole jednak jakiś 100% pewne rzeczy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Udało mi się kiedyś tylko parę razy wygrać w programie którego już nie ma :D . Teraz wole jednak jakiś 100% pewne rzeczy :D

Kiedy Lotto pomyśli o wysyłaniu zgłoszenia do gry za pomocą SMS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem dziś na jakimś portalu finansowym iż operatorzy mają w planach w tym roku udostępnić abonentom płatność poprzez smsa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytałem dziś na jakimś portalu finansowym iż operatorzy mają w planach w tym roku udostępnić abonentom płatność poprzez smsa

Możesz rozwinąć? Płatność za ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz rozwinąć? Płatność za ... ?

 

Towary , usługi

 

 

Wracając do tematu mogę zaproponować doładowania wszelakich kont w różnych serwisach i zwrotu przez was 50% wartości na konto bankowe :D . Może uzbieram na pare rejestracji :D

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukaj czy Twój operator pozwala na przelewanie doładowania na inny numer. Plus miał tak kiedyś, ale potem zaczeli tworzyć jakieś limity miesięczne i teraz się chyba nie opłaca. Nie napisałeś jednak jaka to sieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... za bilety tramwajowe i autobusowe na przyklad

 

Płacąc normalnie w sklepie :D - > http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nie-masz-k...ka-2073159.html

 

 

Poszukaj czy Twój operator pozwala na przelewanie doładowania na inny numer. Plus miał tak kiedyś, ale potem zaczeli tworzyć jakieś limity miesięczne i teraz się chyba nie opłaca. Nie napisałeś jednak jaka to sieć.

 

Plus GSM , niestety tylko w Orange jest taka usługa obecnie dostępna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do tematu mogę zaproponować doładowania wszelakich kont w różnych serwisach i zwrotu przez was 50% wartości na konto bankowe :D . Może uzbieram na pare rejestracji ;)

 

no dobry pomysł musze sprawdzić dokładnie moja dziewczyna gra w jakąs browserówke to sie dogdamy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
takie rzeczy również w Erze... :)

 

 

W takim razie czuje się pokrzywdzony ;P .

 

Zostało jeszcze ok 120zł do rozdysponowania . Zapraszam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×