Jump to content
Sign in to follow this  
Noname

Pomoc dla pewnej kobiety z GL

Recommended Posts

Powiem szczerze ze bylem w szoku ze tyle osob odpowiedzialo i kazdy stara sie pomoc - temat zalozony dzis rano a aktualnie juz 15stron - sadze ze nie ma osoby ktorej nie zdzwilaby taka postawa patrzac na codzien co sie dzieje - sam osobiscie przed chwila wyslalem przelew ;-)

 

Polecam przeczytac od deski do deski -> http://www.goldenline.pl/forum/aby-pomoc-w...zin/1424572/s/1

 

Pozdrawiam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Niestety nie masz uprawnień do oglądania tej strony."

 

Dlatego właśnie nie lubię GL.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety nie masz uprawnień do oglądania tej strony.

 

Co ja jestem jakiś inny że nie mogę zobaczyć tej strony ? To sobie pooglądałem :mellow:

 

 

Pozdrawiam.

Janek

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak .. zapomnialem ze nalezy miec konto i nalezec do grupy..

 

 

 

Przytocze:

 

Dostałam dziś maila od serdecznej koleżanki z Gdańska, cytuję go poniżej. Błagam o pomoć w jej imieniu, ma dwoje małych dzieci, jest osoba o wszechstronnie wykształconą, ze znajomością jeż. obcych, ( pisze to pod kątem pomocy również w znalezieniu pracy dla niej) i naprawdę nie ma do kogo zwrócić się o pomoc.

Mirko,

straciłam pracę, więc nie mam za co dalej wynajmować mieszkania, właścicielka już ma nowego lokatora od lutego.

mieszkanie w którym mieszkałam w czasie małżeństwa jest własnością byłego - nie mam możliwości powrotu tam.

nie mam rodziny, ani nikogo kto chciałby mnie przygarnąć z dziećmi, w domach samotnej matki nie ma miejsc. lokali komunalnych brak.

 

więc nie mam dokąd pójść, nie mam pracy, żeby móc wynająć coś nowego, nie wiem co robić i jak dalej żyć. osiągnęłam dno i nie wiem jak się od niego odbić. nie mam sił dalej walczyć.

ojciec dzieci się nimi nie interesuje. robi wszystko żeby mi utrudnić życie, nie płaci na dzieci, czekam na rozprawę alimentacyjną która odbędzie się w lutym.

 

potrzebuję pomocy, a nie mam już żadnych pomysłów na to jak z tego potrzasku wybrnąć.

 

M.

 

Właśnie dostałam od Magdy maila, jeszcze ochrzanić kobiete trzeba, bo jej głupio - w ochrzanianiu tez mi pomóżcie - a poza tym JESTEŚCIE KOCHANI!

Właśnie dostałam telefon od Ewci Jakutowicz - też mi zmyła głowę.

 

MAGDALENA PIETRZYK

 

 

Osoby które chciałyby mnie wesprzeć podaję konto:

81 1050 1764 1000 0022 8099 6956

pieniążki przeznaczę na opłatę przedszkola i obiadów dla dzieci, jedzenie i leki dla nich.

 

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc! wierzę, że teraz nie jestem sama.

 

Magdalena

 

 

---

W pozniejszych postach wypowiadala sie sama Magdalena - naprawde daje do myslenia - warto zalozyc konto jezeli ktos nie ma i poczytac - 15stron i wiekszosc postow to chec niesienia pomocy - az dziwne ze potrafimy sie tak zebrac ;-)

 

To co - pomozemy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawpi: To ktos z jej znajomych poprosil o pomoc - ona sama dopiero pozniej dopisala sie do watku - sam baaardzo sceptycznie podchodze do takich kwestii prosb itd - ale naprawde po przeczytaniu calego watku trudno odmowic pomocy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy jesteś 100% pewien ze to co ta kobieta wypisuje to jest szczera prawda ?

Wiele osób wyłudza pieniądze od wrażliwych internautów wpływając na ich emocje.

 

Pozdrawiam.

Janek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duuuzo znanych osob z GoldenLine wypowiadalo sie w temacie ze zna tą konkretną osobe - watpie zeby wszyscy zmowili sie dla jednej osoby - dlatego mowie - sam podchodze sceptycznie do takich rzeczy - ale po przeczytaniu wszelkie watpliwosci odchodza - warto ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAGDALENA PIETRZYK ... hmmmmm podobne nazwisko do tego Pana który ma reklamę swojego bloga po prawej stronie na di.pl :mellow:

 

 

Pozdrawiam.

Janek

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmmmmm podobne nazwisko do tego Pana który ma reklamę swojego bloga po prawej stronie na di.pl :mellow:

Podobne? Przecież one są identyczne. Pamiętaj: ala i ALA to identyczne słowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×