Jump to content
Sign in to follow this  
panogrodnik

[Przyjmę zlecenia] Indeksowanie domen

Recommended Posts

Przyjmę zlecenia na ożywianie domen.

 

Usługa polega na przeniesieniu do mnie na serwer domeny bez ruchu poprzez zmianę dns.

 

Na domenie będę stawiał blog na którym będą codziennie pisane artykuły związane tematycznie z nazwą domeny minimum jeden dziennie.

 

Zrobię kilka do kilkunastu subdomen z mini stronką (tekst) związany tematycznie z domeną.

 

Podlinkuję oraz za indeksuję domenę główną + subdomeny

 

Czas trwania usługi 1 miesiąc z możliwością przedłużenia na kolejne

Koszt 30 złotych płatne na mbank (1 złoty dziennie/domena).

 

Niestety mam problem z wystawieniem faktury.

 

Na początek przyjmę 10 zleceń (domen)

 

Cel usługi: Zindeksowanie domeny zdobycie ruchu oraz wykorzystanie tego w późniejszym czasie na parkingu

 

Spostrzeżenia: W ciągu ostatniego miesiąca kilkanaście domen potraktowałem w powyższy sposób i po zaparkowaniu ponownie na sedo domeny które nie miały ruchu ani klików mają po tej operacji średnio 3 do 10 euro zarobione

 

Oferty proszę składać poprzez wiadomości PW

 

Oferta skierowana do osób które nie mają na to czasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co masz na myśli mówiąc "indeksuję" choć domyślam się że linkujesz.

 

Spostrzeżenia: W ciągu ostatniego miesiąca kilkanaście domen potraktowałem w powyższy sposób i po zaparkowaniu ponownie na sedo domeny które nie miały ruchu ani klików mają po tej operacji średnio 3 do 10 euro zarobione

 

Może i zarabiają, jednak jeśli są podlinkowane to Sedo zbanuje te domeny na stałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem co masz na myśli mówiąc "indeksuję" choć domyślam się że linkujesz.

 

 

 

Może i zarabiają, jednak jeśli są podlinkowane to Sedo zbanuje te domeny na stałe.

 

 

po za indeksowaniu linków nie ma a domena pomimo wszytko ma ruch którego nie miała wcześniej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem co masz na myśli mówiąc "indeksuję" choć domyślam się że linkujesz.

Chodzi o to, że pojawią się w indeksie google z unikalnym (?) contetentem i jak przypuszczam ruch będzie pochodzić z wyszukiwarek. Oczywiście nie wyobrażam sobie wykonania takiej usługi dla domeny typu: nieruchomości.pl, chyba że panogrodnik znajdzie jakąś niszę tematyczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z unikalnym (?) contetentem

 

tak z unikalnym

 

wszystko na wordpress-ie który według mnie najlepiej się indeksuje, pisane z głowy na podstawie informacji z netu lecz własnymi słowami z naciskiem na niszowe frazy

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm kiedys podobne zapytanie miałem na forum i robilem podobne testy, niektore domeny zarabiały dobre pieniądze po takim pozycjonowaniu :) być może będę również w stanie takie coś robić za około miesiąc z fakturami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oferta nie aktualna powód wyczerpany limit miejsc

 

no ewentualnie mogę jeszcze 5 domen przyjąć ale to już na PW proszę pisać

 

 

Nie chcę wielu zleceń gdzie efekt końcowy będzie nie wykonalny dla pojedynczej osoby stąd ten limit.

 

Zleceniodawcom dziękuję za okazane zaufanie i proszę o opinie na temat mojej usługi w tym poście za 30 dni

 

Pozdrawiam

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
wszystko na wordpress-ie który według mnie najlepiej się indeksuje, pisane z głowy na podstawie informacji z netu lecz własnymi słowami z naciskiem na niszowe frazy

No to przybędzie parę spam-blogów jak znalazł do zgłoszenia w Google Spam Report.

Share this post


Link to post
Share on other sites

możesz zgłaszać nie ma problemu to nie będzie spam

 

Nie wiem dlaczego tak twierdzisz, jedyne co mi przychodzi na myśl to teoria typu "wszyscy spamują oprócz mnie"

 

Myślę że tak nie jest w twoim przypadku, ale jeżeli się mylę to pozostało mi pogratulować EGO

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednym słowem: zapewniasz indeksowanie każdej domeny? Mam jedną, starą, ale zbanowaną - nie mam czasu, aby ją przywrócić do indeksu. Podejmujesz się tego typu zleceń?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spostrzeżenia: W ciągu ostatniego miesiąca kilkanaście domen potraktowałem w powyższy sposób i po zaparkowaniu ponownie na sedo domeny które nie miały ruchu ani klików mają po tej operacji średnio 3 do 10 euro zarobione
Dzienne czy za miesiąc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle przy tego rodzaju ofertach znalazło się wiele zbędnych komentarzy

1. Nie pobrałem kasy z góry płacone będzie za wyniki.

2. Odbanować domenę można spróbować czasem wystarczy zgłosić ją w narzędziach Google ale czasem graniczy to z cudem Cudów nie robię

3. Te zarobki są od dnia 6 go stycznia tego roku (wieczorem) test był na 17 domenach które miały może jedno wejście miesięcznie

4. Temat można zamnkąć.

 

Pozdrawiam

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×