Jump to content
Sign in to follow this  
panogrodnik

wolne na portfolio

Recommended Posts

Ostatnio zauważyłem że wiele osób ma problem z wyborem domeny na portfolio.

 

Chciałbym abyśmy w tym wątku podawali wolne pl które w naszej opinii są dobre dla takiego celu.

 

Aby nie być prowokatorem zaczynam listę :

 

kilkanazw.pl

pasazdomenowy.pl

pasażdomenowy.pl

szkolkadomen.pl

szkółkadomen.pl

szkolkadomen.pl

domainport.pl

hutadomen.pl

portdomenowy.pl

lawinadomen.pl

 

Wolne ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak doskonale cię rozumiem tylko zauważ że ten problem tyczy się przeważnie osób początkujących w branży którzy niezbyt zręcznie korzystają z takich narzędzi i potem rejestrują cuda typu

 

"płonącedomeny"

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płonące domeny wraz z Hutą domen mogą dać niezłą Surówkę (domen) i nie chodzi mi o surówkę do zjedzenia :ph34r:

 

Ja dziś zarezerwowałem ProstaDomena.pl (ProsteDomeny.pl kisi na parkingu, nie ma nawet możliwości skontaktowania się z właścicielem - może tak celowo), ale polecam na portfolio np. PrawdziweDomeny.pl (ew. TrueDomain.pl) - w chwili pisania tego posta oby dwie wolne.

 

Zawsze się potem zastanawiam w takich przypadkach, czy nie podałem coś komuś na tacy, na czym zrobi złoty biznes :)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niebawem może być wolna.

Próbowałem tam stworzyć coś na kształt portfolio (choć chyba nie znam się na tym i efekt był mizerny)

i nawet część domen w nim umieściłem ... Jednak z braku czasu i w zw. z natłokiem innych zajęć nie "bawię się" już w portfolio :P

Tak czy siak, parę miesięcy istniało w sieci. Może komuś się przyda. Link do aukcji Last Minute, w stopce.

 

DomainOwner.pl

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×