Jump to content
Sign in to follow this  
vincenco

W jaki sposob oferowac sprzedaz domeny

Recommended Posts

Witam,

 

Zarejestrowalem kilka domen z nazwami, ktore cos znacza. W jaki sposob zaoferowac je firmom "nie podkladajac sie". A moze warto poczekac?

 

Nie mam doswiadczenia w sprzedazy domen, przewaznie parkuje je i na tym zarabiam. Domeny kupilem najpierw dla siebie, jednak zdecydowalem sie na prace na etacie zamiast wlasnego biznesu i po prostu mi zostaly.

 

Chcialbym wiec prosic o rade. W jaki sposob szukacie klientow na konkretne domeny? Do tej pory wyslalem maile do wszystkich firm z podobna nazwa i podalem im link na allegro. Zaden inny sposob nie przyszedl mi do glowy. Bardzo prosze o rade na temat strategii sprzedazy.

 

 

Vincenco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Zarejestrowalem kilka domen z nazwami, ktore cos znacza. W jaki sposob zaoferowac je firmom "nie podkladajac sie". A moze warto poczekac?

 

Nie mam doswiadczenia w sprzedazy domen, przewaznie parkuje je i na tym zarabiam. Domeny kupilem najpierw dla siebie, jednak zdecydowalem sie na prace na etacie zamiast wlasnego biznesu i po prostu mi zostaly.

 

Chcialbym wiec prosic o rade. W jaki sposob szukacie klientow na konkretne domeny? Do tej pory wyslalem maile do wszystkich firm z podobna nazwa i podalem im link na allegro. Zaden inny sposob nie przyszedl mi do glowy. Bardzo prosze o rade na temat strategii sprzedazy.

Vincenco

 

a w jaki sposób sprzedać kalafiora ?

 

chyba tak samo jak domenę

Share this post


Link to post
Share on other sites
a w jaki sposób sprzedać kalafiora ?

 

chyba tak samo jak domenę

 

nie mow mi, ze mam wystawic stragan z domenami na lokalnym rynku warzywnym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie mow mi, ze mam wystawic stragan z domenami na lokalnym rynku warzywnym ;)

 

Stragan z domenami - dobra nazwa na portfolio. ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie mow mi, ze mam wystawic stragan z domenami na lokalnym rynku warzywnym :)

 

trzeba zareklamować trochę swój towar, jak sprzedajesz kalafiory to możesz mówić że są zdrowe, mają dużo witamin, są świeże, pies ich nie osikał, jak sprzedajesz domenę w mailu do firmy musisz napisać dlaczego jest im potrzebna, jakie mogą mieć z niej korzyści, niestety trzeba czasami generować potrzeby klientom, bo sami mogą sobie nie zdawać sprawy z faktu że czegoś potrzebują, trzeba im uświadomić że posiadanie danej domeny spowoduje że ich strona będzie częściej odwiedzana, że może wpłynąć na prestiż firmy itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×