Jump to content
Sign in to follow this  
Konrad

Można przekierować po DNS, ale nie można po URL

Recommended Posts

Potrzebuję przekierować domenę na konkretny adres URL. Jednak rejestrator nie udostępnia takiej możliwości, daje jedynie możliwość przekierowania domeny po DNS. Czy da się to jakoś obejść czy nie ma szans?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz swój hosting to wrzucasz tylko poniższy kod php do index.php i podpinasz domenę pod ten hosting.

header('Location: http://domena.pl/');

Można nawet przekierować bezpośrednio w .htaccess.

 

Edit:

Całkiem prawdopodobne, że istnieją też serwisy umożliwiające wykonanie takich przekierowań.

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całkiem prawdopodobne, że istnieją też serwisy umożliwiające wykonanie takich przekierowań.

 

Niektórzy z rejestratorów umożliwiają takie przekierowanie i to jest chyba najprostsze wyjście. Chyba że pozyskanie authinfo jest problemem, wtedy można spróbować freedns.sgh.waw.pl – jest tam funkcja przekierowania, ale jest oznaczona jako beta, sam nie korzystałem, więc nie wiem czy działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy z rejestratorów umożliwiają takie przekierowanie i to jest chyba najprostsze wyjście. Chyba że pozyskanie authinfo jest problemem, wtedy można spróbować freedns.sgh.waw.pl – jest tam funkcja przekierowania, ale jest oznaczona jako beta, sam nie korzystałem, więc nie wiem czy działa.

Ja korzystam na jednej domenie. Co prawda zdaje mi się, że ten sposób do najszybszych nie należy (na otwarcie strony trzeba czekać kilka chwil więcej, niż na otwarcie docelowego adresu), ale nie spotkałem się jeszcze z tym, że funkcja ta nie działała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×