Jump to content
Sign in to follow this  
DESiGNER

StudioPiercingu.pl

Recommended Posts

Witam , pozostawiam wam do oceny / opinii domenę:

 

StudioPiercingu.pl

 

 

26255820_1.jpg

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wycenie się kompletnie nie znam, ale uważam, że domena jest kapitalna! I nie powinno być problemu ze sprzedażą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra domena, ale branża to niestety nie pierwsza liga, nawet nie trzecia ...

Mi się wydaje, że jako właściciel takiego studio, nie mógł bym sobie pozwolić na zapłacenie więcej niż 1500 - 2000 zł.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobra domena, ale branża to niestety nie pierwsza liga, nawet nie trzecia ...

Mi się wydaje, że jako właściciel takiego studio, nie mógł bym sobie pozwolić na zapłacenie więcej niż 1500 - 2000 zł.

 

Pozdrawiam

 

Swego czasu miałem domenę TatuazArtystyczny.pl. Niestety nie udało mi się znaleźć na nią KK. Właściciele tego rodzaju biznesów wolą raczej domeny z nazwą studia tatuażu czy piercingu. Może Ty będziesz miał więcej szczęścia

 

W każdym razie powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj to studia tatuażu świadczą usługi piercingu i kolczykowania. Nie spotkałem się nigdy ze studiem, które tylko i wyłącznie zajmowało się piercingiem... To zwyczajnie nieopłacalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zazwyczaj to studia tatuażu świadczą usługi piercingu i kolczykowania. Nie spotkałem się nigdy ze studiem, które tylko i wyłącznie zajmowało się piercingiem... To zwyczajnie nieopłacalne.

 

pod moja frazą chodźby z 1 miejsca osoba świadczy tylko piercing :)

 

Chętnie usłyszę opinie innych

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zazwyczaj to studia tatuażu świadczą usługi piercingu i kolczykowania. Nie spotkałem się nigdy ze studiem, które tylko i wyłącznie zajmowało się piercingiem... To zwyczajnie nieopłacalne.

 

Podpisuję się pod tym.Mimo wszystko myślę,że można z domeny wyciągnąć niskie xxx.Trochę piercerów na internecie możesz znaleźć.

 

 

pozdrawiam

 

 

# tatuator.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie cena na tej aukcji nie będzie jakaś rewelacyjna. I jako ostatnio doświadczony na aukcjach allegro radzę nie dawać takiej domeny od 1 zł bez minimalnej. Nawet jak domena nie jest dużo warta to szkoda jej gdy jest ważna jeszcze rok tracić za kilka zł. W.g mnie cena na aukcji nie przekroczy 200 zł . A jak trafi się klient który będzie szukał to zapłaci z 500 bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×