Jump to content
henry

Jaki serwer pod blog wordpress.org?

Recommended Posts

Jaki serwer się nadaje pod blog wordpress.org? Chodzi o to, żeby był tani no i żeby działało. Acha i czy można na takim serwerze postawić kilka blogów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki serwer się nadaje pod blog wordpress.org? Chodzi o to, żeby był tani no i żeby działało. Acha i czy można na takim serwerze postawić kilka blogów?

Serwer na którym stawiałem proste stronki jak również CMS'y bardziej rozbudowane typu drupal czy joomla to hostit.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dziś np. postawiłem na darmowym 000webhost.com - po instalacji wszystko śmiga :)

 

Główne zalety tego serwera:

 

Bez reklam

Stabilny

 

Disk Space 1500 MB

Data Transfer 100 GB / month

 

Apache ver. 2.2.13 (Unix)

PHP version 5.2.*

MySQL ver. 5.0.81-community

 

link z moim ref: http://www.000webhost.com/259261.html

 

 

edit: tak, można tam w swoim panelu założyć wiele osobnych kont, subdomen itp... Bardzo przyjemny panel :)

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dziś np. postawiłem na darmowym 000webhost.com - po instalacji wszystko śmiga :)

 

Główne zalety tego serwera:

 

Bez reklam

Stabilny

Nie żebym się czepiał, ale jak mozna po jednym dniu testowania powiedzieć że serwer jest stabilny? :) tym charakteryzuja sie darmowe hostingi, na poczatku jest wporzadku - kwestia na jak dlugo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie żebym się czepiał, ale jak mozna po jednym dniu testowania powiedzieć że serwer jest stabilny? :) tym charakteryzuja sie darmowe hostingi, na poczatku jest wporzadku - kwestia na jak dlugo. :)

 

Używam go od wielu lat... Dziś po prostu postawiłem na nim stronkę webportfel.pl (jeszcze w budowie)

Poza tym, można w każdej chwili przejść na konto płatne... ceny chyba atrakcyjne.

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites
Używam go od wielu lat... Dziś po prostu postawiłem na nim stronkę webportfel.pl (jeszcze w budowie)

Poza tym, można w każdej chwili przejść na konto płatne... ceny chyba atrakcyjne.

ah no chyba ze tak, napisales 'Ja np. Dziś po prostu postawiłem na nim stronkę..' ale w takim razie wporzadku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ten PP to jedna wielka ŚCIEMA :)

Dlaczego tak sądzisz? Nie znam akurat tego hostingu, ale nie widzę tam nic co miałoby świadczyć o jakichś próbach oszustwa. Masz z nimi jakieś własne niemiłe doświadczenia?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego tak sądzisz? Nie znam akurat tego hostingu, ale nie widzę tam nic co miałoby świadczyć o jakichś próbach oszustwa. Masz z nimi jakieś własne niemiłe doświadczenia?

 

Pozdrawiam!

Tak, uczestniczyłem w ich Programie Partnerskim (PP) - uzbierałem kwotę do wypłaty - do tej pory nic nie otrzymałem. Zresztą w internecie jest masa opinii o tym programie partnerskim - do tej pory chyba nikt nie otrzymał wypłaty :) Sam hosting może być ale często są problemy z łączeniem się z FTP w dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki serwer się nadaje pod blog wordpress.org? Chodzi o to, żeby był tani no i żeby działało. Acha i czy można na takim serwerze postawić kilka blogów?

cal.pl Domen u nich już nigdy nie zarejestruję ale na serwer narzekać nie mogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z perspektywy czasu polecam ionic.pl (cena/jakość) - pod wp wystarczy simple (60 PLN/rok) lub simple exp (35 PLN/rok)

 

co rozumiesz przez kilka blogów? jeśli możliwość to jak najbardziej tak (nieograniczona ilość domen i baz); jeśli docelowo postawisz kilkanaście/kilkadziesiąt precli lub autoblogów pod pkt. z swl to z pewnością będzie za mało i każdy admin (mając na uwadze innych użytkowników dzielonego hostingu) zaproponuje Ci coś większego lub grzecznie podziękuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki serwer się nadaje pod blog wordpress.org? Chodzi o to, żeby był tani no i żeby działało. Acha i czy można na takim serwerze postawić kilka blogów?

 

Polecam firme Uti.pl. - tam kupisz tani, stabilny serwer. Sprawdź specyfikacje - szybko się przekonasz :-) www.uti.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×