Jump to content
Sign in to follow this  
eclipsewear

Pakiet domen prawniczych

Recommended Posts

Prosze o obiektywne opinie ;)

 

KonsultacjePrawne zdecydowanie najlepsza z całego zestawu, szkoda że nie .pl ale pod PL też tylko serwis z reklamami postawiony w NameDrive, powinieneś się dogadać z osobą która ma tą samą domenę z .pl i zapytać ile chce za swój adres i czy ktoś był nim wogóle zainteresowany. Myślę że dla jakiejś kancelarii prawnej ten adres może być wart naprawdę dużo, dobrzy prawnicy zarabiają po X0.000 zł miesięcznie, więc jak dobrze trafisz to może być dla ciebie interes życia ale dobrze było by się może zgadać z tym co ma .pl i spróbować opchnąć w zestawie, oczywiście .pl moim zdaniem dużo więcej warta

 

KonsultantPrawny.pl - zupełnie nie trafiona, nie używa się takiego zwrotu, może być konsultant(ka) avonu, ale konsultantPrawny?, raczej mówi się po prostu prawnik, adwokat, radca prawny, może ze 100-200 zł jakiś chłystek po wieczorowym kursie prawniczym zrobionym na lewo ci kupi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieki za opinie :)

 

a co sądzisz o DoradztwoPrawnicze.com ??

 

Zapraszam innych do wyrażenia swojej opinie , które są dla mnie bardzo cenne ;)

 

Sprawdziłem w Google i potwierdziło się to co przypuszczałem, popularniejszym wyrażeniem jest Porady Prawne (a nie prawnicze), więc wydaje mi się że prawnicy o tą domenę bić się nie będą, ale ogólnie fajny kierunek myślenia obrałeś, bo potencjalni zainteresowani obracają niezłą kasą , (nie jakieś tam .paragony.pl ).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem w Google i potwierdziło się to co przypuszczałem, popularniejszym wyrażeniem jest Porady Prawne (a nie prawnicze), więc wydaje mi się że prawnicy o tą domenę bić się nie będą, ale ogólnie fajny kierunek myślenia obrałeś, bo potencjalni zainteresowani obracają niezłą kasą , (nie jakieś tam .paragony.pl ).

Zwrot "Doradztwo Prawne", tych porad się uczepiłem, ale na jedno wychodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już od dawna miałem odłożone pare gr na domenki ale wyczekiwałem końca wakacji jak ruch na allegro sie zwieksza , pozatym nie miałem punktu odniesienia do czasu jak natrafiłem na jedną licytacje :

 

http://allegro.pl/item241073872__profesjonalna_domena_.html

 

To mnie nakierowało na domeny prawne który odkąd spoglądam na licytacje nieźle schodziły

 

Wiadomo że porady i doradcy prawni to najlepsze frazy lecz niestety dawno zajete dlatego przebrałem w resztkach.

 

 

A co sądzą o tych domenach inni ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KonsultantPrawny.pl - 500PLN

KonsultacjePrawne.com - około 1000PLN

DoradztwoPrawnicze.com - 100PLN?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi iż twardo sie trzymacie zasad.

Jestem nowym włascicielem domen konsultantprawny.pl oraz konsultacjeprawne.com , prosze o opinie innych gdyż w zasadzie na tyle postów tylko 2 osoby się wypowiedziały

 

Chodzi głownie o same nazwy oraz ich potencjalnych klientów

 

Domeny przygotowywane są do pozycjonowania we wszystkich wiekszych wyszukiwarkach

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] natrafiłem na jedną licytacje :

 

http://allegro.pl/item241073872__profesjonalna_domena_.html

 

To mnie nakierowało na domeny prawne który odkąd spoglądam na licytacje nieźle schodziły [...]

 

Czasami aukcje nie wyglądają "tak jak wyglądają". Rzeczywistość może jawić sie bowiem nieco inaczej.

Nie wiem z jakich, powodów, ale na pewno,

cyt. przez Ciebie aukcja, została usunięta przez pracownika Allegro :)

 

konsultacjeprawne.com, najlepsza z pakietu - ok. 800-1000 zł.

konsultantprawny.pl, ok.200 zł [niezbyt powszech. używany termin, oraz - język sobie trochę można połamać :lol: ].

doradztwoprawnicze.com, reg fee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DoradztwoPrawnicze to niepoprawna forma, no może nie do końca poprawna.

Doradztwo prawnicze wskazuje ze chcesz doradzac w zakrese prawników a nie prawa.

W drugim przypadku powinno byc wiec doradztwo prawne.

 

Jezeli chodzi o prawnikow to przyjeta zasada jest ze nazywaja domeny na podsawie swoich nazwisk lub nazw kancelarii.

To nie jest "tanie gruszki" tylko kazda kancelaria dba o swoj branding.

 

Gwarantuje ze trafi sie zainteresowany ale diament to to nie jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojj nie czytacie dokładnie mojego postu o wykupieniu domen od poprzedniego właściciela :)

Wyraźnie napisałem iż kupiłem od niego tylko konsultantprawny.pl oraz konsultacjeprawne.com . Trzecia domena też była za grosze , ale słowa mało ze sobą współgrały.

 

Zapraszam innych do wyceny tych DWÓCH ;p domen :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo się dziwie dlaczego sprzedawca tylko za nie chciał, aukcja była na Allegro, przymierzałem się, nagle została zakończona.

Mnie się bardzo podobają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo się dziwie dlaczego sprzedawca tylko za nie chciał, aukcja była na Allegro, przymierzałem się, nagle została zakończona.

Mnie się bardzo podobają.

 

Zagadałem do niego . Zaproponował 50zł za wszystkie 3 . Zdziwiły mnie te ceny .Zaproponowałem mu 20 za oba ( konsultant, konsultacje ) , on chciał 40 , moja 25 , jego 30 , przystałem przy swojej ( bo tyle tylko miałem ;p ) , zgodził sie .Chyba kolega nie znał potencjału tych domen

 

proszę o wycenę ich pozostałych osób

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×