Jump to content
kulas

aleurwal.pl

Recommended Posts

aleurwal.pl - Ale urwał! Ale to było dobre! Chyba już kultowe powiedzenie.

 

 

Udało mi się dziś zarejestrować domenę po nieopłaconej rezerwacji. Godzinę później otrzymałem pytanie o cenę :-) Chyba już kultowe powiedzenie.

 

Jak sądzicie?

 

 

Kto nie wie o co chodzi, może obejrzeć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super domena... W sam raz dla tego filmiku. Idealna ;)

(w sieci dużo przeróbek filmików z tym tekstem jest.. ale co z tego?)

Domenę wyceniam na wartość tego zderzaka który się urwał (ale urwał!!)

Sprzedaj za tyle ile chcą dać i uciekaj.

 

(nie zarezerwowałbym nawet tej nazwy)

To było moje zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale urwał - ostatnio w modzie hehe ;) Ale czy da się na tym coś więcej zarobić? Hmm... no - może ze 100 złotych ;) Ogólnie nazwa fajna pod serwis z filmikami z wypadków itp... Nawet jakbys sam coś zmontował na szybko, to pewnie by na siebie domenka zarobiła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No coz ostatnio modne stwierdzenie ale popularnosc zyskalo nie dzieki temu filmikowi ale dzieki mixowi youtube qska w ktorym zostal uzyty ;)

 

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena jak dla mnie nie warta ceny rejestracji ;) chyba ze w promocji jakiejs za 0,10zł zarejestrowana w przeciwnym wypadku -15zł z konta

 

Pozdrawiam ;)

 

ps. filmik przedni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaj póki coś dają. Moda na takie powiedzonka szybko mija a nawet jeszcze szybciej...

Przykład?: "Git Majonez"

Share this post


Link to post
Share on other sites

O filmikach ludzie zapomną. A domena na koncie zostanie.

Tak więc jeżeli rzeczywiście chce ktoś kupić to się nie zastanawiaj i pozbądź się tej ;)

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co się zastanawiać ;) Całość niebawem pójdzie w zapomnienie jak niedawny filmik o niezapomnianej 18stce i dziesiątek przeróbek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma co się zastanawiać ;) Całość niebawem pójdzie w zapomnienie jak niedawny filmik o niezapomnianej 18stce i dziesiątek przeróbek :P

 

Ale zdania "nie ma takiego bicia" i "synek, synek" weszly chyba na stale do uzycia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale zdania "nie ma takiego bicia" i "synek, synek" weszly chyba na stale do uzycia smile.gif

 

Nie sądzę, u mnie słychać powiedzenie coraz rzadziej.

 

PS. Były takie czasy gdzie ludzie pozdrawiali się powiedzeniem Hyipa Hyipa, które były tytułem hitowej piosenki artysty Scooter'a. Wtedy był to szał i moda a mimo to przeminęło z wiatrem. Więc tym bardziej takie błahe powiedzonkaL "ale wyrwał" powiedział bym że nie mają prawa bytu dłużej niż 1-2 miesiące ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sądzę, u mnie słychać powiedzenie coraz rzadziej.

 

Chyba bardziej nie o powiedzenie chodzi tylko o mem. ;)

 

http://www.wykop.pl/ramka/266668/wiesz-co-...enes-bo-uzywasz

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Mem#Na...emy_internetowe

 

A wiele memów się pojawia znikąd i tak samo szybko znika, razem z popularnością na youtube, w reklamach czy gdziekolwiek indziej, więc wartość tej domeny będzie bardzo szybko spadać - jak jest jakakolwiek oferta, ja bym sprzedawał, brał pieniądze i w nogi. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

no racja. jak ktos chce zaplacic za ta domene to sprzedaj.. bo pozniej nie bedzie z tego pozytku a tak przynajmniej bedzie stronka na topie :-)

dla mnie te filmy z glosem goscia "ale urwal" maja niszczycielska moc :-) zabojczą, "lektor" powinien dostac oskara za role drugoplanową

reasumujac: sprzedawaj :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie domeny związane z chwilowymi internetowymi zajawkami trzeba jak najszybciej sprzedawać. I tak kupujący nic ciekawego z nią nie zrobi, a moda szybko minie, więc z okazji trzeba korzystać.

 

ale18.pl

niematakiegobicia.pl

dziekujedobranoc.pl

aleurwal.pl

jestemhardkorem.pl

otyskurwysynu.pl

<wszystkie opcje zwiazane z kononowiczem>

 

Jest tego multum, zajawka krótka więc sprzedawajcie zanim będzie warta okrągłe zero.

Edited by amfre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrzuciłem ofertę na XXX ;-) Koleś handluje koszulkami z nadrukami.

 

Wkrótce z IDNem trafi BCM na allegro. Sam jestem ciekaw ile będzie. Tylko, nie piszcie mi później: trzeba było sprzedawać za XXX ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odrzuciłem ofertę na XXX ;-) Koleś handluje koszulkami z nadrukami.

 

Może spróbujesz mu sprzedać koszulandia*pl za dobrą kwotę, to obaj na tym skorzystamy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×