Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

ObiektySportowe.pl

Recommended Posts

ObiektySportowe.pl

Proszę o opinie.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnimi czasy zauważyłem na rynku mnogość firmy trudniących się zakładaniem boisk ze np. ze sztuczną nawierzchnią itp.

W szczególności zaobserwowałem to w Warszawie. Oprócz katalogu obiektów celowałbym właśnie jako docelowego klienta właśnie taką firmę - ale to moje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest zła tylko zastanawiam się nad jej komercyjnością jedynie co mi przychodzi do głowy to katalog obiektów sportowych w polsce z podziałem na województwa. sama goła domena myślę że z 500zł MAX...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnimi czasy zauważyłem na rynku mnogość firmy trudniących się zakładaniem boisk ze np. ze sztuczną nawierzchnią itp.

W szczególności zaobserwowałem to w Warszawie. [...]

Właśnie o tym myślę, jakiś czas temu natknąłem się na jakimś samochodzie na reklamę firmy "Tamex - Obiekty Sportowe" i jakoś zapadło mi w głowie.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena taka sobie średnia ale Ty pewno sprzedasz ją za jakąś sympatyczna sumkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie rejestrował, ale gdyby mi się zdarzyło, to wołałbym za nią z 10k. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB jak zawsze zaskoczył nas błyskotliwą wyceną z małą rozbieżnością od 15zł-10 000zł ;) hehe. Jak tak dłużej sie jej przyjżałem to nawet mi się spodobała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że firma budująca obiekty sportowe to nie jest firma garażowa, tak jak postawienie obiektu sportowego nie kosztuje tylko co "wzniesienie" garażu. - czyli są pieniądze.

Z drugiej strony taka firma ma domenę z własna nazwą.

Na wybudowanie obiektów tego typu zawsze ogłaszane są przetargi ze względu na rodzaj inwestora itd...

Zmierzam do tego, że dla firmy z branży budowlanej ta domena jest raczej zbędna. Ciężko może być nawet w mailingu przekonać potencjalnego KK, że domena mu się przyda.

 

Dlatego moim zdaniem domena bardziej pasuje jako jakiś spis obiektów sportowych, co już robi z niej coś w rodzaju "zapchajdziury".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, aukcja dropped.

 

Też mi aukcja, tylko ze mna się licytowałeś :)

 

Swoją drogą zrezygnowałem, gdyż stwierdziłem, że będzie cięzko o klienta...

 

Ale życzę Ci jak najlepiej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra rejestracja.

 

Witamy na stronach TAMEX Obiekty Sportowe S.A. wiodącej na polskim rynku firmy zajmującej się projektowaniem, budową i wyposażeniem obiektów sportowych.

No zgadza się, że obiektów sportowych w Polsce nie ma zbyt wiele - to taka nasza bolączka, ale są firmy które to robią. Gdyby odezwała się podobna firma z tej branży, to są to konkretne pieniądze i z pewnością nabytek zwraca się z dużą nawiązką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto zastanowic sie, kto zleca budowe obiektow sportowych i na jakiej zasadzie odbywa sie wylanianie wykonawcy. Czy firmy w stylu bud*, *ex, i inne tego typu potrzebuja domeny generycznej, czy znajomosc takich firm (marek) moze przydac sie na cos przecietnemu Kowalskiem? Mysle ze nie. Gdy pojawia sie okazja, tzn. okazja dla firmy na zbudowanie takiego obiektu i zarobienia na tym, to zlecajcemu jest wszystko jedno jak nazywac sie bedzie firma ktora podejmie sie zadania, byle cena ew. cena/jakosc byla ok (wylaczam oczywiscie przypadki patologiczne, zlecanie wojkowi szwagra dziadka). Podmiot zlecajacy tu raczej - tak mi sie wydaje - jest plastrem miodu do ktorego lgna pszczolki - firmy :) Obiekt sportowy to nie telefon, ktory ma kazdy na wlasnym podworku. Ale w tym moze tkwic sila tej domeny, w jej niszowosci, w niepowtarzalnosci obiektow budowanych na zlecenie prywatne. Czy w Polsce ten rynek jest duzy? Nie wiem, chyba nie. Jakie jest wiec moje zdanie nt. tej nazwy domenowej? Identyczne jak PB ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×