Jump to content
Sign in to follow this  
stfb

immo*pl

Recommended Posts

immo*pl

 

"immo" to znany i często używany skrót od słowa nieruchomości na świecie:

 

nieruchomości to

- po niemiecku: immobilien

- po francusku: immobiliers

- po włosku: immobiliare

- po angielsku: immovables (oprócz głównego real estate)

 

znane sprzedaże:

immo.net $30,000

immo.mobi $8,569

Share this post


Link to post
Share on other sites

cena na sedo faktycznie już wysoka, ale domena niczego sobie tak jak wspomniałeś,

ten skrót w wielu krajach jest bardzo popularny i w innych tld cena mogła by być parę razy większa.

jak na plke, jeśli cena zakończy się tymi 3k € to i tak będzie ok, aczkolwiek życzę Ci większej kwoty.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jakieś oferty miałeś? Dla mnie satysfakcjonują ceną byłoby 3-5 tyś PLN. Każda cena wyżej byłaby sukcesem. Życzę powodzenia w sprzedaży ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakieś oferty miałeś? Dla mnie satysfakcjonują ceną byłoby 3-5 tyś PLN. Każda cena wyżej byłaby sukcesem. Życzę powodzenia w sprzedaży ;)

 

Jakbyś nie widział to na Sedo jest aukcja z zalicytowaną kwotą 3k Euro.

 

http://sedo.com/auction/auction_detail.php...uction_id=98372

 

Ja bym jej na pewno nie skojarzył z nieruchomościami, ale dla zagranicznego inwestora to może być gratka.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi domena kojarzy się z IMMObilaizerem montowanym w samochodach. Myślę, że jeśli chcesz sprzedać to do jakiś ekspertów od zabezpieczeń mógłbyś się zgłosić. Może jakiś zainteresowany będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zauważyłem, że jest licytujący ;)

tam aukcja zaczyna się od licytującego ;)

Jeśli ktoś się zainteresował to oznacza, że domena tyle jest warta - albo więcej jeśli będzie więcej chętnych. To będzie najlepsza wycena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla Polaka domena nic nie mówiąca. Dla takiego niemieckiego developera domena pierwsza klasa. I znów: dla Polaka ładnie brzmi i łatwa do zapamiętania no i super się prezentuje w portfolio. Warta tej ceny. PS Immo.de, immonet.de

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie i gratulacje, jednak ze względu na moją ostatnią aukcję Sedo wiem, że dopiero jak ktoś wpłaci po wylicytowaniu to można zacząć się cieszyć (albo ja po prostu miałem pecha). Tak więc zupełnie spokojnie do tego podchodzę. Zauważcie, jak blisko siebie są wszystkie literki, łącznie z kropką i tld, ale to chyba nie ma wpływu na wartość domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczwiście dobra domena. Życzę powodzenia!

 

 

Mam w ofercie ImmobilienScout*pl, niestety pomimo, że nie jest chronioną marką, na sedo jej nie przyjeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam w ofercie ImmobilienScout*pl, niestety pomimo, że nie jest chronioną marką, na sedo jej nie przyjeli.

No ciekawe czemu? <sarkazm> :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
z powodu ImmobilienScout24.

 

Prawdopodobnie system rozpoznał podobienństwo, a to jest marka chroniona.

 

Przy okazji, polecam ciekawe narzędzie do sprawdzania dostępności nazw: http://ud.com/search/ImmobilienScout24

 

witam

 

przyznam ze naprawde dobre - nie widzalem go nigdy wczesniej

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×