Jump to content
Sign in to follow this  
Jachu19

nadawca wiadomości

Recommended Posts

Czy w dropped.pl można jakoś sprawdzić czy zapytanie o domenę przyszło od domeniarza czy od EU. Np. po tym czy użytkownik jest zarejestrowany, ile domen sprzedał itp.

Jak dostałem zapytanie i jest napisane że nadawcą jest "Imie Nazwisko e-mail" to znaczy, ze to użytkownik nie zarejestrowany czy nawet jak zarejestrowany przyśle ofertę to będą tylko te dane ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w dropped.pl można jakoś sprawdzić czy zapytanie o domenę przyszło od domeniarza czy od EU. Np. po tym czy użytkownik jest zarejestrowany, ile domen sprzedał itp.

Jak dostałem zapytanie i jest napisane że nadawcą jest "Imie Nazwisko e-mail" to znaczy, ze to użytkownik nie zarejestrowany czy nawet jak zarejestrowany przyśle ofertę to będą tylko te dane ?

 

 

Jeśli ofertę prześle użytkownik zarejestrowany, będziesz widział jego login i informacje o ilości transakcji.

 

Podpowiem jeszcze, że szkoda czasu na sprawdzanie czy to EU, bo przecież szacujesz wartość swojej domeny i trzymasz cenę, bez obawy, że klient przyjdzie do mnie po twoją domenę, gdyż jej nie mam, a poza tym domainersi więcej oferują za domeny niż większość EU, gdyż się na tym znają :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×