Jump to content
Sign in to follow this  
BlueWave

lilwayne.pl

Recommended Posts

lilwayne.pl

 

Jakieś opinie?

 

Jeden z najpopularniejszych raperów na obecną chwilę. Myślę, że jakieś średnie xxx powinieneś wycisnąć z tej domenki. Jak Ci chce i masz trochę czasu to postaw serwis, co na pewno podniesie wartość domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeden z najpopularniejszych raperów na obecną chwilę. Myślę, że jakieś średnie xxx powinieneś wycisnąć z tej domenki. Jak Ci chce i masz trochę czasu to postaw serwis, co na pewno podniesie wartość domeny :)

 

Najpierw to on musi wyjść z więzienia, potem musi ponownie "zakołysać" fanów ;)

Chyba że przydałoby się teraz forum, aby opłakiwać jego losy jak to robią amerykanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw to on musi wyjść z więzienia, potem musi ponownie "zakołysać" fanów ;)

Chyba że przydałoby się teraz forum, aby opłakiwać jego losy jak to robią amerykanie.

 

a za co siedzi teraz ? sory za OT

 

Domena bez serwisu warta 25% ceny nominalnej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lilwayne.pl

 

Jakieś opinie?

Zgadzam się warto założyć serwis dla fanów wtedy może jakieś "grosiaki" wpadną lilwayne nie jest z Polski z tego co wiem za często nie odwiedza Polski a nazwa domeny jest bardzo ograniczona "tylko do jednego wykonawcy" jak by była domena z gatunkiem muzyki i w podstronach wiadomości dotyczące lil wayn-a to inna bajka. Miejmy nadzieję że LIL Wayne przeprowadzi się do Polski i będzie chciał tu się promować wtedy końcówka *PL była by na miejscu

 

Wyniki 1 - 10 spośród około 198 dla zapytania "lil wayne polska". (Znaleziono w 0,30 sek.)

 

z tego co przeglądałem możesz też nawiązać współprace z jakąś firmą i sprzedawać płyty lil wayna "to nie żart" sklep z płytami lil wayna i innymi wykonawcami tego typu muzyki bo jak ktoś lubi lil wayna musi też znać nutki ...... itd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli ile orientacyjnie mogę wycisnąć domenę bez serwisu i z serwisem?

bez serwisu :)

z serwisem siedząc z 5 godz tyg aktualizując ją

sprzedał byś jak za kilka stówek 200-300zł na allegro

Oczywiście fan LIL Wayna może dać więcej

ale jeszcze zależy wszystko od pozycji i ilości pod stron i "obszaru strony"

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co, była amnestia w międzyczasie ? :)

 

Jak dla mnie wszystko powyżej 50 PLN byłoby sukcesem...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już ktoś wspomniał chyba nie przeprowadzi się do Polski. Idelana na fanclub lub organizatora koncertu, jeden i drugi nie da za wiele.

 

Tego rodzaju serwisy (fanclubowe), nawet najprostsze są naturalnie linkowane, tak więc adres seofriendly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem zapytanie prawdopodobnie od jakiegoś fana z USA który jest zainteresowany zakupem domeny wraz z serwisem i aktualizacjami 3-4 razy w tygodniu. Ile mogę "krzyknac" za taki pakiecik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaczy ze wysyła mi teksty w języku ankielskim a ja je tłumaczę na polski. Bardziej wolał bym uzyskać w tym wątku cenę za domena i serwis niż za aktualizacje.

Edited by BlueWave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prywatna osoba, prawdopodobnie jakiś fan skoro chce dalej prowadzić serwis, tylko jak wiadomo nie jest w stanie aktualizowac bo nie mówi po polsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to trochę dziwne, że fan chce zrobić obcojęzyczny serwis funclubowy...

 

Zawołał bym sporo zielonych lub zaproponował dzierżawę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem poczekać ze sprzedażą domeny do wyjścia rapera z więzienia, teraz nie mam kompletnie czasu na aktualizacje. Miałem 3 oferty w tym dwie po 200zł i jedna 150zł (sama domena, oferty ok. pół roku temu). Ile na dzień dzisiejszy może być warta wraz z blogiem i forum? Przepraszam że kolejny raz pytam ale nie wiem co robić, czy czekać czy sprzedać, a chętnie bym sprzedał bo nie widzę sensu trzymania serwisu.

Edited by BlueWave

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem poczekać ze sprzedażą domeny do wyjścia rapera z więzienia

 

On już opuścił więzienie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×