Jump to content
Sign in to follow this  
wasinskipr

yachtdelivery.pl

Recommended Posts

Witajcie. To mój pierwszy post na tutejszym forum tak więc jakbym coś przeskrobał to krzyczcie głośno.

 

A teraz do meritum sprawy. Za namową kolegi zalogowałem się u Was z nadzieją, że podpowiecie mi czy domena, która jest w moim posiadaniu jest cokolwiek warta.

 

Mowa tutaj o domenie yachtdelivery.pl (chodzi oczywiście o przewóz jachtów, na świecie to dość dochodowy interes, a w Polsce coraz lepiej prosperujący)

 

Będę zobowiązany za pomoc w wycenie i ewentualne podpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Edited by wasinskipr

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla mnie: 0zł,

do kompletu proponuje: delivery24*pl

 

 

A ja uważam inaczej wystarczy sprawdzić www.yachtdelivery.tel => strona z polskimi danymi kontaktowymi, więc właściciel powinien być zainteresowany zakupem peelki. Nie podejmę się wyceny ponieważ nie jestem ekspertem. Ale krzyczałbym min. tysiak, jeśli zła wycena wybijcie mnie z błędu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja uważam inaczej wystarczy sprawdzić www.yachtdelivery.tel => strona z polskimi danymi kontaktowymi, więc właściciel powinien być zainteresowany zakupem peelki. Nie podejmę się wyceny ponieważ nie jestem ekspertem. Ale krzyczałbym min. tysiak, jeśli zła wycena wybijcie mnie z błędu :)

 

No dokładnie. Nie chciałem niczego sugerować stąd nie pisałem nic o firmie , ale siłą rzeczy skojarzenie nasuwa się samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×