Jump to content
Sign in to follow this  
rekino

Pytanie laika

Recommended Posts

Witam,

 

Jako, ze nie orientuje sie jeszcze we wszystkich sprawach i jestem poniekad "zoltodziobem", to chcialbym sie dowiedziec kilku spraw.

 

1. Rejestruje czysta domene, bez ruchu, po prostu nowa i wrzucam ja powiedzmy na Name Drive. Czy teraz moge np kupowac linki pozycjonujace na dobrych stronach z wysokim PR, po prostu ja pozycjonowac?

 

2. Czy mozna robic przekierowania i inne cuda tak jak ma to miejsce w PeakClick?

 

3. Jakie domeny maja najwieksze szanse na powodzenie i zysk - takie na ktorych stal kiedys serwis, literowki, dobry key?

 

4. Parkujac domene i wpisujac Keye, mozna wpisywac bez ograniczen i w wielu jezykach?

 

5. Domena parkowana jest indeksowana w wyszukiwarkach i pnie sie w gore?

 

 

Przepraszam, za lamerskie pytania, ale po prostu kazdy kiedys zaczynal. W domenach siedze dlugo, jednak od niedawna parkuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 nie

2 nie

3 roznie, ale najlepsza sa dobre literowki i dobry key, bo z bylego serwisu ruch raczej bedzie malał

4 tak co najwyzej moze nie byc reklamy na dany key

5 nie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki!

 

Czyli wniosek taki, ze najpierw pasuje dobrze wypozycjonowac strone i dopiero potem wrzucic na parking?

 

Jesli nie wolno pozycjonowac parkowanej strony, to jak oni to sprawdzaja? Grozi to banem na ND czy usunieciem ten domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×