Jump to content
Noname

r.pl

Recommended Posts

Jak sie wam podoba moja ostatnia złapana opcja ? Daniel zapomnial przedluzyc.. no zdarza sie i tak ;-)

 

Oplacalo sie wydac 32zł + 12zł ?;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta prima aprillis spoko nikt nie jest idiota :P

 

nikt nie puszcza 200 baniek ot tak ;)

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe... To byłby niezły przechwyt. Daniel by się chyba załamał ;) Z resztą jak zobaczy w dziale wycena i opinia domenę r.pl to pewnie serce mu podejdzie do gardła..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice try :P

 

Śmiejcie się, ale ja jak przeglądam dział Zrealizowane opcje to zawsze mam obawy, że zobaczę tam pr.pl, r.pl, historia.pl lub inną podobną swoją domenę ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji mógłbyś Daniel opowiedzieć w jaki sposób wszedłeśw posiadanie tej domeny, no i w ogóle jakieś anegdoty z nią związane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bój się. Do grobu i tak nie weźmiesz. ;)

Dzieciom w spadku zapiszę :P

 

Przy okazji mógłbyś Daniel opowiedzieć w jaki sposób wszedłeśw posiadanie tej domeny, no i w ogóle jakieś anegdoty z nią związane :P

Najzwyczajniej w świecie (od)kupiłem :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie warto, bedzie o wiele mniej warta niz obecnie ;)

 

miejmy nadzieje że to ironia :P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzieciom w spadku zapiszę ;)

To jeszcze nie zapisałeś? A jak Cię jutro ABW w lesie zakopie?

 

Ja moim nic nie dam. Szkoła życia musi być, bo później jak wszystko stracą to sobie nie poradzą.

 

Dla tych co nie zabierają domen do grobu - kalkulator-smierci.pl. :P

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

opinia: marna domena, za krótka i nie da się zapamiętać, poza tym litera R jest pod koniec alfabetu.

oddaj mi ją za darmo, bo moje nazwisko jest na tą samą literę a i od zawsze podpisuję się jako samo R. pozdrawiam=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja myslalem ze od rana zostaniemy zasypani mega sprzedazami domen w dziale Sprzedane liczonych w milionach co najmniej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
miejmy nadzieje że to ironia ;):D

Nie ironia tylko jednoliterowki sa gowniane ;) I oprocz wartosci kolekcjonerskiej ich wartosc jest wg mnie niska ;) O wiele ciekawsze sa dwu literowki bo moga służyć jako skróty, patrz: wirtualnapolska.pl -> wp.pl, nasza-klasa.pl -> nk.pl , wobrazasz sobie zeby onet.pl przeszedl na o.pl ? albo allegro na a.pl ? ceneo.pl na c.pl ? Wiekszosc jednoznakowych domen jest niewykorzystana i nie ma co sie dziwic bo jedyne sensowne co mozna na nich postawic to aliasy albo poczte :P ewentualnie przekierowanie na wlasciwy serwis :P Ale nikt za tego typu domeny nie bedzie płacił milionów :P Nawet Agora zrezygnowała z budowy portalu/agregatora na g.pl i postawili tam w koncu poczte. Nikt normalny nie bedzie robił brandu na domenie jednoliterowej - to samobojstwo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ironia tylko jednoliterowki sa gowniane :D I oprocz wartosci kolekcjonerskiej ich wartosc jest wg mnie niska ;) O wiele ciekawsze sa dwu literowki bo moga służyć jako skróty, patrz: wirtualnapolska.pl -> wp.pl, nasza-klasa.pl -> nk.pl , wobrazasz sobie zeby onet.pl przeszedl na o.pl ? albo allegro na a.pl ? ceneo.pl na c.pl ? Wiekszosc jednoznakowych domen jest niewykorzystana i nie ma co sie dziwic bo jedyne sensowne co mozna na nich postawic to aliasy albo poczte ;) ewentualnie przekierowanie na wlasciwy serwis :P Ale nikt za tego typu domeny nie bedzie płacił milionów :P Nawet Agora zrezygnowała z budowy portalu/agregatora na g.pl i postawili tam w koncu poczte. Nikt normalny nie bedzie robił brandu na domenie jednoliterowej - to samobojstwo :P

To będzie ciekawa dyskusja, która wyjdzie z pewnością poza ramy czasowe Prima Aprilis :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ironia tylko jednoliterowki sa gowniane :P I oprocz wartosci kolekcjonerskiej ich wartosc jest wg mnie niska :P O wiele ciekawsze sa dwu literowki bo moga służyć jako skróty, patrz: wirtualnapolska.pl -> wp.pl, nasza-klasa.pl -> nk.pl , wobrazasz sobie zeby onet.pl przeszedl na o.pl ? albo allegro na a.pl ? ceneo.pl na c.pl ? Wiekszosc jednoznakowych domen jest niewykorzystana i nie ma co sie dziwic bo jedyne sensowne co mozna na nich postawic to aliasy albo poczte :D ewentualnie przekierowanie na wlasciwy serwis ;) Ale nikt za tego typu domeny nie bedzie płacił milionów :P Nawet Agora zrezygnowała z budowy portalu/agregatora na g.pl i postawili tam w koncu poczte. Nikt normalny nie bedzie robił brandu na domenie jednoliterowej - to samobojstwo :P

 

Nie do konca sie z tym zgadzam, ale powiedzmy, ze masz troszke racji. Ja gdybym mial wybor na pewno wybralbym cos innego, np 1.pl , 7.pl, albo i.pl lub x.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena generalnie dobra, ale szału nie ma. By cokolwiek na postawić trzeba zaopatrzyć się w masę literówek.

 

t.pl, e.pl, 4.pl. 5.pl d.pl, f.pl, g.pl, er.pl i dla tych z wadą wymowy el.pl

 

Ech, szkoda zachodu. Sprzedałbym za tysiaka i założył za to jakieś sensowne opcje ;-) A nóż się uda!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedałbym za tysiaka i założył za to jakieś sensowne opcje ;-)

...marzenia

 

Skoro 3 literówki sprzedają się średnio za 500 - 600 pl-nów... to jedno-literówka sprzeda się za max 200 złociszy.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×