Jump to content
Sign in to follow this  
rodzynek

Hosting hekko

Recommended Posts

Witam

Czy posiadacze stron na hekko mogą sprawdzić czy nie wyskakują im błędy na stronach(timezone settings)

Posiadam kilka kont w hekko i na każdej stronie wyskakuja ww błędy niezależnie od platformy na jakiej jest strona.

Wiem,że hekko nie ma najlepszej opinii ale dla niewymagających stron może być do tej pory. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CEST/2.0/DST' instead in ... on line 4

tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasny gwint! Wyskakiwały błędy.

 

Uff, ale już zaradziłem, przestawiłem w panelu administracyjnym w ustawieniach php na wersję 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwery hekko właśnie wyjechały na weekend ;)

U mnie też nie działają. Ach, ten 99,5% uptime ;)

Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

hekko.pl również nie hula :-/

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwery hekko właśnie wyjechały na weekend ;)

 

 

Potwierdzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie działa (s2)

 

Ja mam S4 i niestety ciemno i głucho, poczty też nie ma.

 

A tak na marginesie mam pytanie. Da sią zrobić taki myk, że strona (całość czyli pliki + baza przynajmniej w części statycznej) znajduje się równolegle na 2 serwerach (różne firmy) i za pomocą DNS ustawić jakąś kolejność sprawdzania i jeżeli hosting A padnie, to przełączy na hosting B ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja właśnie kupiłem mocnego dedyka, którego pewnie nie wykorzystam w pełni.

 

Intel® Core™ i7-920 Quadcore

incl. Hyper-Threading Technology

RAM

8 GB DDR3 RAM

Hard discs

2 x 750 GB SATA-II HDD

 

(Software-RAID 1)

NIC

1 GBit OnBoard

connected at 100 MBit

 

Backup Space

100 GB

 

Mam Direct Admina więc jeśli ktoś by chciał się przesiąść i podzielić opłatami to zapraszam na priv.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu dzisiejszym o godzinie 14:35 wystąpiła przerwa w dostępie do serwerów s3 oraz s4 na skutek awarii łącz w serwerowni NEPHAX. Nie znamy jeszcze dokładnych ustaleń oraz powodów dla których łączność z tymi serwerami została utracona, jeśli je otrzymamy napiszemy o tym w panelu rozliczeniowym.

Przerwa trwała 30 minut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×