Jump to content
mlm

TanieDziałki*pl TanieBudynki*pl

Recommended Posts

Proszę was moi drodzy o opinię, i oczywiście wycenę. Przygotowałem dziś kilka domenek.

 

TanieDziałki*pl

 

TanieBudynki*pl

 

TanieZiemie*pl

 

TaniePlace*pl

 

TaniePola*pl

 

LokaleMieszkalne*pl

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

google dla frazy dokladnie "tanie działki" pokazują 320 zapytań miesiecznie więc jak dla mnie niestety wartość rejestracji...

 

p.s.

dodatkowo brak nonIdna takze nie wplywa zbyt pomyslnie

Edited by elempl

Share this post


Link to post
Share on other sites
google dla frazy dokladnie "tanie działki" pokazują 320 zapytań miesiecznie więc jak dla mnie niestety wartość rejestracji...

 

p.s.

dodatkowo brak nonIdna takze nie wplywa zbyt pomyslnie

Zapytań czy wyników wyszukiwania?

 

Jeśli to drugie to" Wyniki 1 - 10 spośród około 61,300 dla zapytania "tanie działki". (Znaleziono w 0,13 sek.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chcę robić komuś reklamy, ale tu też jest z idn, i cena wynosi 6000 zł :-)

 

https://www.aftermarket.pl/domena/dzia%C5%82kirolne.pl

 

Tak. To najlepsze wyjście! Że też wcześniej na to nie wpadłem! Jeśli ktoś wystawi domenę IDN z ceną min. 5000 PLN od razu kupujmy podobne domeny IDN oczekując na poklask!

 

Poza tym ta aukcja którą się sugerowałeś ma szanse bo dzialkirolne.pl :)

A Ty co masz? taniedzialki.pl :P

 

scrip.jpg

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak. To najlepsze wyjście! Że też wcześniej na to nie wpadłem! Jeśli ktoś wystawi domenę IDN z ceną min. 5000 PLN od razu kupujmy podobne domeny IDN oczekując na poklask!

 

http://img193.imageshack.us/img193/877/scrip.jpg

 

 

Domena- domenie nie równa :-) Poza tym, działki rolne są 10 razy tańsze od budowlanych :)

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytań czy wyników wyszukiwania?

 

Jeśli to drugie to" Wyniki 1 - 10 spośród około 61,300 dla zapytania "tanie działki". (Znaleziono w 0,13 sek.)

 

zapytań.....zresztą ktoś wrzucił screen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie odkupię po rozsądnej cenie :)

 

 

Ale przecież jest warta za 0 zł.

To może poczekam, aż cena wzrośnie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież jest warta za 0 zł.

To może poczekam, aż cena wzrośnie :-)

 

 

Proszę was moi drodzy, o ocenę pozostałych domen, które przed chwilą dopisałem w pierwszej mojej wiadomości.

 

Właśnie je zarezerwowałem i zaraz opłacę :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie odkupię po rozsądnej cenie :)

 

No nie dziwie się wcale :P

 

EDIT:

TanieBudynki.pl - 0 zł.

TanieZiemie.pl - 0 zł.

TaniePlace.pl - 0 zł.

TaniePola.pl - 0 zł.

 

Masakra...

Edited by epca

Share this post


Link to post
Share on other sites

żadna mi osobiscie się nie podoba, wg mnie przekombinowane :)

 

ale rób jak uważasz a nóż znajdziesz na nie amatora ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
żadna mi osobiscie się nie podoba, wg mnie przekombinowane :)

 

ale rób jak uważasz a nóż znajdziesz na nie amatora ....

 

 

Mi też wcale nie podobają się bmw, wolę mercedesy :-)

 

OK, a mogę prosić o klarowną i obiektywną :P opinię innych domainerów ? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi też wcale nie podobają się bmw, wolę mercedesy :-)

 

OK, a mogę prosić o klarowną i obiektywną :) opinię innych domainerów ? :-)

 

słuchaj codzinnie zajmuje sie tematami bezposrednio zwiazanymi z nieruchomosciami i zapewniam Cie ze żadne z tych określen

TanieBudynki.pl

TanieZiemie.pl

TaniePlace.pl

TaniePola.pl

nie jest używane....

Share this post


Link to post
Share on other sites
słuchaj codzinnie zajmuje sie tematami bezposrednio zwiazanymi z nieruchomosciami i zapewniam Cie ze żadne z tych określen

TanieBudynki.pl

TanieZiemie.pl

TaniePlace.pl

TaniePola.pl

nie jest używane....

 

 

Też mi się tak wydaje. Sprzedający zawsze chcą sprzedać drogo, a jeśli już muszą to zrobić tanio, to na pewno kupiec się znajdzie, bez szukania w jakichś dziwnych domenach. Nieruchomości to raczej nie jest rynek, gdzie wybiera się wedle ceny. Owszem, każdy chce kupić tanio, ale najpierw trzeba wiedzieć co kupić, gdzie, a później wybrać z tego co jest to co najbardziej odpowiada. Czasem wyboru wielkiego nie ma. Ponadto cena to często efekt negocjacji. To nie kajzerki, że sprawdza się 10 sklepów i kupuje tam gdzie najtaniej, bo i towar jest niepowtarzalny.

 

Zresztą, aby daleko nie szukać - TANIEBUDYNKI tak samo zachęca do kupna jak... TANIEDOMENY. Chyba wiadomo, że tania domena, to zwykle kiepska domena? :)

 

--

Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi się tak wydaje. Sprzedający zawsze chcą sprzedać drogo, a jeśli już muszą to zrobić tanio, to na pewno kupiec się znajdzie, bez szukania w jakichś dziwnych domenach. Nieruchomości to raczej nie jest rynek, gdzie wybiera się wedle ceny. Owszem, każdy chce kupić tanio, ale najpierw trzeba wiedzieć co kupić, gdzie, a później wybrać z tego co jest to co najbardziej odpowiada. Czasem wyboru wielkiego nie ma. Ponadto cena to często efekt negocjacji. To nie kajzerki, że sprawdza się 10 sklepów i kupuje tam gdzie najtaniej, bo i towar jest niepowtarzalny.

 

Zresztą, aby daleko nie szukać - TANIEBUDYNKI tak samo zachęca do kupna jak... TANIEDOMENY. Chyba wiadomo, że tania domena, to zwykle kiepska domena? :)

 

--

Liwiusz

 

 

Znalezienie tego portalu, zajęło mi 2 sekundy... :-)

 

http://www.taniemieszkania.pl/

 

 

A dopowiem tylko to, że z internetem nie jestem zbytnio obyty... :)

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalezienie tego portalu, zajęło mi 2 sekundy... :-)

 

http://www.taniemieszkania.pl/

 

 

A dopowiem tylko to, że z internetem nie jestem zbytnio obyty... :)

 

Po pierwsze: poradziłbym Ci trochę więcej cierpliwości, pokory i chęci słuchania/czytania innych. To naprawdę przydaje się (sam sprawdziłem :) ) jeśli chcesz zajmowac się domenami mniej lub bardziej poważnie.

 

Po drugie: domeny "t...pola", "t...ziemie", "t...place" zupełnie nie trafione, bo jak ktoś już wcześniej napisał takie pojęcia nie są używane w branży związanej z nieruchomosciami, "t...budynki" - no może, ewentualnie szczególnie w kontekście budunków niemieszkalnych. Najbardziej z tej grupki podobają mi się "t...działki", przy oczywistym założeniu, że (jak ktoś już napisał) cena nie jest okresleniem pierwszego wyboru w kontekście nieruchomości.

 

Po trzecie - to do Admina: może jednak rzeczywiście wprowadzić zasadę ograniczenia liczby odpowiedzi autora wątku, bo trochę się robi bałagan. Nikt przecież nie zabroni prowadzić dyskusji na PM .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwsze: poradziłbym Ci trochę więcej cierpliwości, pokory i chęci słuchania/czytania innych. To naprawdę przydaje się (sam sprawdziłem :) ) jeśli chcesz zajmowac się domenami mniej lub bardziej poważnie.

 

Po drugie: domeny "t...pola", "t...ziemie", "t...place" zupełnie nie trafione, bo jak ktoś już wcześniej napisał takie pojęcia nie są używane w branży związanej z nieruchomosciami, "t...budynki" - no może, ewentualnie szczególnie w kontekście budunków niemieszkalnych. Najbardziej z tej grupki podobają mi się "t...działki", przy oczywistym założeniu, że (jak ktoś już napisał) cena nie jest okresleniem pierwszego wyboru w kontekście nieruchomości.

 

Po trzecie - to do Admina: może jednak rzeczywiście wprowadzić zasadę ograniczenia liczby odpowiedzi autora wątku, bo trochę się robi bałagan. Nikt przecież nie zabroni prowadzić dyskusji na PM .

 

 

 

 

Cierpliwości mam aż nadto :-)

Od 15 lat wędkuję, i możesz mi wierzyć lub nie, ale do tego trzeba mieć naprawdę duużo cierpliwości, szczególnie w dobie kłusownictwa, które jest teraz nagminne i co się z tym wiąże- bezrybiem :-(

 

Pola, ziemie, place- są być może nietrafione, ale w dobie brakujących adresów, może się okazać, że na obecnym bezrybiu i rak ryba :-)

Cenię sobie każdą waszą wypowiedź i wyciągam wnioski.

Nie traktuję na obecnym etapie poważnie tego biznesu, co nie ulega wątpliwości, że zaczynam się dobrze bawić.

Nie wiem czy to normalne, ale cały czas myślę o domenach, ostatnio mi się nawet jakaś śniła :-)

Czy to normalne ? :)

 

Wesołych Świąt

 

PS:

 

Jedzcie orzechy- pomagają w myśleniu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×