Jump to content
Sign in to follow this  
remix

czestotliwosc klikniec na sedo i nd

Recommended Posts

witam wszystkich

 

w jakis sposob sedo i nd naliczaja klikniecia tzn chodzi i o to czy np jak wejde na jedna strone i klikne 3 razy to zaliczy mi jedno czy wszystkie 3 i np po jakim czasie z tego samego IP bedzie naliczalo kolejne kliki w reklame

 

domyslam sie ze najistotniejsza role gra tu IP ( np na nd banuja a jak jest w sedo?) ale jak sedo broni sie przed nieuczciwymi klikaczami na potege?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden unik - max jeden klik.

ale jak sedo broni sie przed nieuczciwymi klikaczami na potege?

Skutecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba istotne tylko dla osób które chcą celowo klikać w reklamy?

Sedo ani ND nie podaje takich informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

celowe klikanie mija sie troche z celem - poza tym wypacza statystki klikalosci - to oczywiste

 

probuje sie tylko dowiedziec czegos wiecej o calym mechanizmie sedo i nd - to mnie glownie interesuje do analizy

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba istotne tylko dla osób które chcą celowo klikać w reklamy?

Sedo ani ND nie podaje takich informacji.

Czy ja wiem. Jak dostęp czasowy jest 24h to głupio bo jak jakaś osoba wpisała dany adres po 23h i kliknęła w reklamę to nam nie zaliczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mechanizm jest dla mnie trochę niezrozumiały, gdyż niedawno dostałem bloka za kilka domen z CTRem bliskim 100% - mają mało UU ale CTR w niektóre dni jest równy 100% - kwestia dobrania reklamy rzeczy, której szuka odwiedzacz literówki. Domeny są teraz poza ND i jest OK.

 

I jak mi kiedys fajnie odpisał support ND - "Szefowie nie chcą niewiarygodnych domen, gdyż chcą być wiarygodni przed reklamodawcami"

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Tomasz (a propos odpowiedzi z ND): żelazna wojskowa logika... :)

To w wojsku jest logika? Pierwsze słysze ;) Ja myślałem, że wojsko zaczyna sie tam gdzie kończy sie rozum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×