Jump to content
ryskadow

czy jesli zwolnila sie firmowa domena .pl to...........

Recommended Posts

witam!

 

czy jesli zwolnila sie firmowa domena .pl (dwa zlozone, popularne slowa- 10 liter)

to pisanie do firmy, ktora ma domene .net jest tez juz cybersq....:)

 

czy mam im tylko napisac ze wlasnie jest wolna domenka i niech rejestruja;)

1K za taka usluge chetnie bym wzial, ale czy oni nie moga sami chciec odzyskac tej domeny? jak im powiem ze jest wolna;)

 

 

firm o podobnej nazwie jest kilka....

Share this post


Link to post
Share on other sites
no za drobna oplata;)

 

To chyba będzie zależało od ich dobrej woli, bo jak inaczej sobie to wyobrażasz? „Jak mi zapłacicie 5 zł, to wam powiem, że .pl z nazwą waszej firmy jest wolna.”? Jak będą mieli dobry dzień, to odpalą ci na piwo. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba będzie zależało od ich dobrej woli, bo jak inaczej sobie to wyobrażasz? „Jak mi zapłacicie 5 zł, to wam powiem, że .pl z nazwą waszej firmy jest wolna.”? Jak będą mieli dobry dzień, to odpalą ci na piwo. ;-)

Na paliwo teraz się daje.. Na paliwo. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam!

 

czy jesli zwolnila sie firmowa domena .pl (dwa zlozone, popularne slowa- 10 liter)

to pisanie do firmy, ktora ma domene .net jest tez juz cybersq.... :)

 

czy mam im tylko napisac ze wlasnie jest wolna domenka i niech rejestruja;)

1K za taka usluge chetnie bym wzial, ale czy oni nie moga sami chciec odzyskac tej domeny? jak im powiem ze jest wolna;)

 

 

firm o podobnej nazwie jest kilka....

 

zaloz konto mailowe na domenie i wyslij stamtad zapytanie do ich marketingu, ze niby zainteresowala Cie ich oferta handlowa i czy moglbys poznac jej szczegoly ;]

 

Jesli maja zmyslnych marketingowcow - sami Cie zapytaja czy nie chcesz sprzedac domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaloz konto mailowe na domenie i wyslij stamtad zapytanie do ich marketingu, ze niby zainteresowala Cie ich oferta handlowa i czy moglbys poznac jej szczegoly ;]

 

Jesli maja zmyslnych marketingowcow - sami Cie zapytaja czy nie chcesz sprzedac domeny :)

 

 

ciekawy pomysl;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×