Jump to content
Sign in to follow this  
guardiola

pilymotorowe.pl

Recommended Posts

pierwsze slysze pilymotorowe Oo..

 

Podziekowal

 

jakos wydaje mi sie ze w potocznym jezyku takiej frazy sie nie uzywa zbyt czesto - nie wroze sukcesow choc zycze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak bardzo są popularne, ale obecnie znajoma finalizuje sprzedaż pilytarczowe.pl za kilkaset zł - uważam ze mało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie się bardzo podoba, a zwrot jest powszechnie używany.

Myślę że w okolicach 1k.

Zgadzam się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

guardiola raczej nie straciłeś, piły motorowe to chyba flagowy produkt husqvarny. Hurtownie artykułów technicznych lub narzędziowych pewnie byłyby zainteresowane taką nazwą domeny. Przy okazji zajrzałem pod pilyspalinowe*pl włascicielowi tych domen ( który zresztą zagląda tu na forum) brakuje do kompletu właśnie pilymotorowe.pl

Myślę że kwota 1k jest realna jeśli chodzi o tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji zajrzałem pod pilyspalinowe*pl włascicielowi tych domen ( który zresztą zagląda tu na forum) brakuje do kompletu właśnie pilymotorowe.pl

Myślę że kwota 1k jest realna jeśli chodzi o tę domenę.

Mysle, ze wlasciciel w/w domeny niestety nie odkupi domeny pilymotorowe.pl a juz na pewno nie za taka kwote ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze wlasciciel w/w domeny niestety nie odkupi domeny pilymotorowe.pl a juz na pewno nie za taka kwote ;-)

Ale konkurencja tego Pana... :):P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tego to juz nie wiem... W kazdym razie ten konkurent, o ktorym mowisz, jest duzo bardziej hojniejszy od Pana, ktory posiada pilyspalinowe.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze wlasciciel w/w domeny niestety nie odkupi domeny pilymotorowe.pl a juz na pewno nie za taka kwote ;-)

Chyba masz jakies doswiadczenia w tym temacie...

Nie dobiliscie targu?

To juz chyba Twoj 5 post w podobnym klimacie.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba masz jakies doswiadczenia w tym temacie...

Pracowalem dla tego Pana.

 

Oferowalem mu kilka razy bardzo dobre domeny po atrakcyjnych cenach ale on nie byl zainteresowany, wychodzi z zalozenia, ze moze sobie sam zarejestrowac... ;) Znam po prostu jego polityke i spojrzenia na biznes domenowy (no chyba, ze cos sie zmienilo... :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pracowalem dla tego Pana.

 

Oferowalem mu kilka razy bardzo dobre domeny po atrakcyjnych cenach ale on nie byl zainteresowany, wychodzi z zalozenia, ze moze sobie sam zarejestrowac... ;) Znam po prostu jego polityke i spojrzenia na biznes domenowy (no chyba, ze cos sie zmienilo... :) )

 

Pisales, ze wszystkie jego domeny to szajs, wiele pewnie tak, jednak troche ciekawych znajdzie sie, np. *poloznictwo.pl, *anestezjologia.pl,

*wwwallegro.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisales, ze wszystkie jego domeny to szajs

Nie wszystkie, a wiekszosc.

jednak troche ciekawych znajdzie sie

Oczywiscie, nie twierdze, ze nie. Kilka nawet chcialem odkupic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×