Jump to content
Sign in to follow this  
m0nster

Brak transferu opcji

Recommended Posts

ello,

 

W czwartek 6.05, wieczorową porą postanowiłem przetransferować z az*pl do dropped*pl trzy opcje na domeny .pl. Transfer został potwierdzony i otrzymałem potwierdzenie dla każdej domeny o przeniesieniu obsługi do:

Obsługa opcji dla nazwy domeny xxxxxxxxx.pl zostala przeniesiona do

Michau Enterprises Ltd..

 

Informacja ta zostala wyslana automatycznie, nie odpowiadaj na nia.

 

We wszystkich sprawach zwiazanych z obsluga ww. nazwy domeny prosimy kontaktowac sie z nowym Podmiotem obsługującym

 

Do chwili obecnej opcje zniknęły z mojego panelu w az*pl ale w dropped w dalszym ciągu widnieją jako Transfery "w trakcie" pomimo potwierdzenia transferu. Podobno opcje powinny być na moim koncie:

 

"Jeśli potwierdziłeś już transfer domeny, znajdzie się ona na twoim koncie w ciągu jednej godziny"

 

Napisałem info o tym fakcie na dropped*ticketserver.pl i wszystko pięknie i ładnie tylko od 2010-05-07 14:30:26 jakoś nie mogę się doczekać odpowiedzi.

 

Czy ja coś zrobiłem źle, bo już głupieje... czy to dropped mam mnie głeboko w...?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, poczekam... tylko chodzi o to, że taką informacje można było dać dużo wcześniej i w innym miejscu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurara! Moje transfery .com też gdzieś wiszą, opłaty naliczyliście po kilka razy i nic nie zdobiliście. Ostatnio też transferowałem bardzo dużo opcji .pl i co mam wszystko teraz sprawdzać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio też transferowałem bardzo dużo opcji .pl i co mam wszystko teraz sprawdzać?

 

Trzeba było zostawić gdzie były. :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się czy się z Tobą nie przeprosić i nie przenieść wszystkiego.

 

Ja się wcale nie gniewam, ostatnio nawet ręcznie usunąłem Ci z zamówień doractwofinansowe.pl, żebyś znów awantury nie wszczynał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przychodzące transfery opcji poprawione, 7 opcji przetransferowanych do Dropped, które wisiały w próżni, dodane do kont. Transfery wewnętrzne opcji zawsze działały dobrze, więc @korneliusz.com nie masz się czego obawiać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przychodzące transfery opcji poprawione, 7 opcji przetransferowanych do Dropped, które wisiały w próżni, dodane do kont.

 

Chyba jest/było więcej niż siedem bo moje dalej wiszą w próżni... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogłeś stracić domen, bo rezerwacja trwa 14 dni :ph34r: Poproszę o nazwy opcji na ticket lub PM i sprawdzę co się dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisałem o transferach .com. Straciłem domeny, gdyż byłem przekonany iż je do Was przetransferowałem. Maila wysłałem już dawno.

 

A propos .com - czy komuś udało się wytransferować domenę .com z dropped (eurodns)? Próbuję już trzeci raz i nie idzie... z innymi [rejestratorami] nie mam problemu.

 

W pozycji "Registrant" nie ma maila, jest tylko przy "Administrative Contact" i "Technical Contact" - ale potwierdzenie wysyłane jest chyba na maila Registranta, prawda? Więc trafia w próżnię.

Domena lexhouse.com jakby co...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisałem o transferach .com. Straciłem domeny, gdyż byłem przekonany iż je do Was przetransferowałem. Maila wysłałem już dawno.

Witaj w klubie tracacych wazne domeny .com, gdyby nie spam z jakiejs firmy z USA, ze maja moja domene, nie zorientowal bym sie do dzis.

Za stary jestem na tickety, zdawkowe odpowiedzi w sytuacji, kiedy chodzi o wazne domeny i czekanie na nie np. po kilka godzin, przy statusie PILNE. To co mozna wyjasnic w w dwie minuty przez tel, wyjasnia sie, albo i nie w kilku mailach w ciagu 24, czy 48h.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SELES: Pierwsza odpowiedz wydaje mi się wyjasniała całość - skoro transfery nie zostały potwierdzone to automatycznie nie zakończyły się powodzeniem i nie zostaly przetransferowane do nas - to że poprzedni rejestrator skasował domeny z panelu mimo nieudanego transferu to już niestety nie nasza wina.

 

Pozdrawiam ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@SELES: Pierwsza odpowiedz wydaje mi się wyjasniała całość - skoro transfery nie zostały potwierdzone to automatycznie nie zakończyły się powodzeniem i nie zostaly przetransferowane do nas - to że poprzedni rejestrator skasował domeny z panelu mimo nieudanego transferu to już niestety nie nasza wina.

 

Pozdrawiam ;-)

A oni zwalają na Was, bo twierdza nie dostali "zaproszenia" do transferu, a Ty twierdzisz, ze nie zostały potwierdzone, czyli, jednak zostały wysłane. Nie ciągnę już tematu, bo i tak to nic nie zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@SELES: Pierwsza odpowiedz wydaje mi się wyjasniała całość - skoro transfery nie zostały potwierdzone to automatycznie nie zakończyły się powodzeniem i nie zostaly przetransferowane do nas - to że poprzedni rejestrator skasował domeny z panelu mimo nieudanego transferu to już niestety nie nasza wina.

 

Pozdrawiam ;-)

Klient stara się być wyrozumiały, a Ty piszesz, że to nie Wasza wina? :) Potwierdziłem transfer domen, niektóre nawet zleciłem kilka razy, dropped.pl sobie kilka razy naliczyło opłaty i nic. Co Wam daje prawo naliczać sobie opłaty za niewykonane usługi? Sprawa się Ciągnie już długo i mimo wielokrotnych kontaktów nic nie zrobiliście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem z transferami to norma? W poniedziałek wprowadziłem transfer 3 domen do dropped.pl, kasa została pobrana, mail potwierdzający nie dotarł, przy próbie ponownego wysłania maila mam błąd "Nie można wykonać operacji". Problem został zgłoszony w poniedziałek, potem zgłoszenie było uzupełniane, ale do tej chwili nie mam żadnej odpowiedzi z dropped.pl. Mógłbym pomyśleć, że cała ekipa jest aż tak zajęta, ale widzę, że udziela się na forum, odpowiada na pytania w innych wątkach, więc wnioskuję, że trzeba zajmować się tylko tym, co widać publicznie :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×