Jump to content
Sign in to follow this  
katrina

telefonowo.pl

Recommended Posts

Dla domeniarza nie przedstawia większej wartości.

 

Ale EU chyba lubią takie twory patrz. Modowo.pl Chyba najlepiej zagospodarowana domena tego typu.

 

Jeśli chcesz to mam Skandalowo.pl lub Prawicowo.pl od 20 PLN na aukcji w opcji First Minute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Autora gówno obchodzi jakie ninje macie w swoich portfoliach.

 

:)

 

Tak jak Polo333 napisał - nby takie twory są popularne, ale nie przywiązywałbym się do wizji dużej sprzedaży. Może niskie XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym nie skreślał tej domeny. Nie będę próbował wyceniać, ale myślę, że może znalezć kupca. Kokosów pewnie nie będzie, ale IMHO jest warta więcej niż 0zł.

 

Są serwisy:

finansowo*pl

skarpetkowo*pl

i pewnie jakieś inne

 

to i na telefonowo się znajdzie amator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie domainerzy zapominają, że nie ma żadnej stałej reguły lub klucza w wyborze nazwy domeny przez EU. Prawda jest taka, że prawie każdy "szit" że tak się wyrażę kolokwialnie, ma szansę na zmianę abonenta. To za jaką kwotę to już inna bajka. Domena na teraz warta cenę rejestracji, mnie byłoby wstyd startować pod taką domenę, ale nie zapominajmy, że ludzie często wstydu nie mają :)

 

Widziałem gorsze rejestracje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena na teraz warta cenę rejestracji, mnie byłoby wstyd startować pod taką domenę, ale nie zapominajmy, że ludzie często wstydu nie mają ;)

 

Widziałem gorsze rejestracje.

 

A ja widziałem nawet serwisy pod o wiele gorszymi domenami niż telefonowo np. http://zczuba.pl czy http://pobandzie.pl ;) Domeny -owo nie są jeszcze takie złe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja widziałem nawet serwisy pod o wiele gorszymi domenami niż telefonowo np. http://zczuba.pl czy http://pobandzie.pl :) Domeny -owo nie są jeszcze takie złe. ;)

zczuba ma cos w sobie a pobandzie dobra domena pod serwis sportowy obydwie łatwe w zapamietaniu i nie za długie nie zapominajmy o podstawach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie domainerzy zapominają, że nie ma żadnej stałej reguły lub klucza w wyborze nazwy domeny przez EU. Prawda jest taka, że prawie każdy "szit" że tak się wyrażę kolokwialnie, ma szansę na zmianę abonenta. To za jaką kwotę to już inna bajka. Domena na teraz warta cenę rejestracji, mnie byłoby wstyd startować pod taką domenę, ale nie zapominajmy, że ludzie często wstydu nie mają ;)

 

Widziałem gorsze rejestracje.

W 100% się zgadzam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo że najlepsza by była telefony. pl- ale..ktoś już wycenił ją na 1000 000 ( choć nie wiem wg jakiego kryterium :)

W sumie nie spodziewałam się żadnych zachwytów nad tą domeną, ale wydaje mi się że nazwa ta mogłaby by być pod jakiś serwis o telefonach albo portal, gdzie model biznesowy mógł by opierać się na odpłatnym (np. przez sms) zbywaniu jakiejś e-usługi.....ale to takie luźne dywagacje. Dzięki za opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak widzę domene typu telefonowo.pl krzeslowo.pl etc. to nawet się nie zastanawiam, być może robię błąd ale dla mnie to strata pieniędzy.

 

Też wolałabym od telefonowo np. meble. pl lub sex.pl- trudno niech sobie będzie a nóż może się przyda....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też wolałabym od telefonowo np. meble. pl lub sex.pl- trudno niech sobie będzie a nóż może się przyda....

 

Im dłużej na nią patrzę, tym bardziej zaczyna mi się podobać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
na dziewczynę z avatara? ;)

Bingo! Ale nie wiadomo, czy to prawdziwa fotka katriny :)

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×