Jump to content
Sign in to follow this  
Dropped.pl

Ostatnio sprzedane na giełdzie

Recommended Posts

Lista została zmodyfikowana tak, aby pokazywać więcej domen wstecz ;) Ponadto jest teraz podawane rozszerzenie domen funkcjonalnych i regionalnych.

 

Dla miłośników innych TLD, na drugiej stronie znajduje się jedna domena .info, a na trzeciej jedna domena .eu :) Jest też ciutek regionalnych i com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lista została zmodyfikowana tak, aby pokazywać więcej domen wstecz ;) Ponadto jest teraz podawane rozszerzenie domen funkcjonalnych i regionalnych.

 

Dla miłośników innych TLD, na drugiej stronie znajduje się jedna domena .info, a na trzeciej jedna domena .eu ;) Jest też ciutek regionalnych i com.pl

 

Jeśli ilość x-ów w domenach ukrytych ma odzwierciedlać ilość znaków w domenie przed ".tld" to nie jest to dobrze policzone, ale mogę się mylić :)

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ilość x-ów w domenach ukrytych ma odzwierciedlać ilość znaków w domenie przed ".tld" to nie jest to dobrze policzone, ale mogę się mylić :)

Nie ma. Tzn. do liczby znaków dodajemy losową liczbę z przedziału [-2, 2], aby jeszcze lepiej chronić prywatność sprzedawców :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tej listy wywnioskowałem jedną sprzedaż 42000.00 PLN Humor.pl 10 luty. To by się zgadzało + 2 znaki a do tego termin. Niestety nadal nie jest to pewne ;/

 

 

I inne ciekawe...

xxxxxxxx.pl 80000.00 PLN 2009-11-06

xxxxxxxxx.pl 10200.00 EUR 2009-10-03

 

 

 

BTW: Czy o zgodę na publikację pyta się tylko sprzedającego czy obie strony?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj znalazłem krótką chwilę i zrobiłem małe zestawienie sprzedaży domen na Aftermarket w Excelu - posortowane wg cen i jawności nazw, mam nadzieję, że nie łamie to czegoś, jeśli transakcje są jawne, w każdym razie jak tak to niech Administracja usunie.

 

U góry listy są umieszczone sprzedaże z ujawnionymi nazwami domen, a poniżej z niejawnymi nazwami. Jak ktoś zna formuły w Excelu (ja nie pamiętam) to może policzyć średnią sprzedaż czy cokolwiek innego. Widać wg tego zestawienia w każdym razie, że najwięcej sprzedaje się domen .pl, a inne końcówki mocno w tyle.

 

Oto link do pobrania:

http://solidnedomeny.pl/sprzedaze.xls

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×