Jump to content
Sign in to follow this  
metu

first minute a testowanie

Recommended Posts

Dwa pytania (wazniejsze to pierwsze)

 

1.

Czy moze mi ktos powiedziec czy mozna zmienic w dropped aukcje first minute na testowanie? Czy to juz musztarda po obiedzie? :)

 

2.

Czy jesli nie ma zastrzezonego znaku towarowego w bazie uprp.pl to czy zawsze mozna rejestrowac domene i byc spokojnym?

Z ciekawosc wrzucilem In2Pay.pl w dropped (przez pomylke jako First Minute) a ten skrot to to samo co In2Buy etc.

Zatem czy ktos (VISA) moze roszczyc prawo o taki skrot (pol: http://antyweb.pl/visa-zmieni-twojego-ipho...arte-kredytowa/ ang: http://erictric.com/2010/05/17/visa-offici...ayment-system/)?

 

Jesli ktos moze udzielic sensownej odpowiedzi to bede wdzieczny za opinie. Pozostale komentarze sa zbedne.

 

Tnx

 

PS. jesli w tym dziale nie wolno i takich pytan zadawac to zle przeczytalem regulamin

Edited by metu

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się że to dział dropped.pl lub pytania i problemy. a na pytanie nie jestem pewien odpowiedzi, więc się nie wypowiadam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa pytania (wazniejsze to pierwsze)

 

1.

Czy moze mi ktos powiedziec czy mozna zmienic w dropped aukcje first minute na testowanie? Czy to juz musztarda po obiedzie? :)

Nie można i nie chodzi tu o Dropped. Uruchomiłeś stan domeny w rejestrze .pl na - rezerwacja. Musi upłynąć "ustawowe" 14 dni.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można i nie chodzi tu o Dropped. Uruchomiłeś stan domeny w rejestrze .pl na - rezerwacja. Musi upłynąć "ustawowe" 14 dni.

 

Dzieki za szybki info.

 

ZAMYKAM TEMAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×