Jump to content
DD

Dobre domeny na sprzedaż

Recommended Posts

Bo to co tutaj wypisują wszyscy to zakrawa o kpinę - przy dobrych domenach (grubo ponad) połowa z nich w ogóle nie stała ;)

Z chęcią kupię parę dobrych domen w niskich cenach, czekam aż napiszesz swoje propozycje(nie będące kpiną, tak jak propozycje innych).

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zaskoczony, że chcesz zamknąć ten wątek. Minęło dopiero kilka godzin od jego utworzenia i wszelkie wnioski mogą bogą być zbyt pochopne. Na pewno nie można jeszcze przesądzić w którą stronę by się rozwinął. Jestem wręcz przekonany, że wsród wielu ofert znalazlyby się dobre domeny w atrakcyjnej cenie. Poza tym nawet jak ktoś wystawił lekko zawyżoną cenę, to była szansa, że ze względu na swój czasowy charakter (domyślne 7 dni) będzie niższa niż ustawiona na sztywno w dropped. Poza tym nawet ta zawyżona cena nie ograniczała możliwości jej negocjowania, a niejednokrotnie dla kupującego mogła być sygnałem, że nie odbiega tak bardzo od ceny, którą jest skłonny zapłacić.

..szkoda, bo wątek miał szanse być najczęściej odwiedzanym na forum. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również byłby za pozostawieniem tego wątku. Jest kilka osób, które polują na okazję (i niewątpliwie mogłby jakąś w tym wątku znaleźć), no i wreszcie jest duża grupa ludzi, która liczy na sprzedaż swoich domen. Jeśli chodzi o ceny, nie przeglądałem tak bardzo wnikliwie wszystkich postów w tym wątku, ale zdaję sobie sprawę, że niektóre sa zawyżone (a niektóre proponowane domeny, delikatnie mówiąc słabe), ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoba zainteresowana zakupem domeny xxxxxx.pl, którą właściciel wycenia np. na 6.000 PLN, zaproponowała mu 4.000 PLN (czy nawet 3.500 PLN) na PW. Jestem przekonany, że wiele takich negocjacji zakończyłoby się sprzedażą.

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×