Jump to content
koniu87

Domena nazwisko*pl

Recommended Posts

Witam,

 

Dostałem maila od potencjalnego klienta o cenę za jaką bym odsprzedał domenę sieprawski.pl

 

Osoba zapomniała opłacić i domena została przechwycona. Wiem, że to nie będzie jakaś spora suma ale z ciekawością wysłucham Waszego zdania na temat proponowanej ceny.

 

 

Pozdrawiam

K :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Webarchive nie wykrywa nic wcześniej na niej postawionego...a klient twierdzi, że miał maila pod tą domeną. Co wg mnie znacząco obniża wartość. Mam racje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm a czasem to nie to:

http://www.siepraw-ski.pl/

??

 

Raczej to nie zwrócił się stok, bo gość ma maila z pewnej krakowskiej firmy handlującej telefonami komórkowymi.

 

Przechwytując tę domenę brałem pod uwagę dwie opcje odsprzedaży: ktoś o nazwisku Sieprawski będzie ją chciał odkupić albo jako literówka stoku narciarskiego w Sieprawiu (pod Krakowem, swoją drogą nawet fajny stok :lol: ). Ciekawe jaki ruch generuje w sezonie zimowym :P

Edited by koniu87

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myśle że obniża :) Zacznij od 500 zł do negocjacji.

 

Gość więcej niż 300zł nie da, jak myślicie puścić czy trzymać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisz mu że nie musi przecież kupować, może kupić inną.

To ryzykowne ale jeśli mu zależy, będzie targował się dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy nazwisko, szczególnie tak rzadkie to generyk? Oddałbym za koszt przechwycenia + sześciopak dobrego piwa. Facet po prostu się zagapił, a nigdy nikt nie będzie szukał takiej domeny dla firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli to nie Twoje nazwisko to możesz głupio stracić 300zł i za rok spadnie...

 

zgadzam się

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej to nie zwrócił się stok, bo gość ma maila z pewnej krakowskiej firmy handlującej telefonami komórkowymi.

 

literówka stoku narciarskiego w Sieprawiu (pod Krakowem, swoją drogą nawet fajny stok :) ). Ciekawe jaki ruch generuje w sezonie zimowym :rolleyes:

 

To rozkmin sobie to że dziwnym trafem gosc potrzebuje domene "sieprawski" i akurat jest z Krakowa a stok narciarski siepraw-ski jest praktycznie najblizej polożonym stokiem od Krakowa jakies chyba 20km,nie snuł bym podejrzen jak by byl np z BiałegoStoku.Moim zdaniem niema dwóch zdan że chodzi o stok.Na twoim miejscu powiedział bym napewno niskie x.xxx.A co do stoku to całkiem dobrze rozreklamowany w sezonie,sporo ludzi korzysta.Stok ogólnie dla początkujących i dla ludzi którym niechce sie oddalac zbyt daleko od Krk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×