Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Michal

Gdzie szukać sprzedawców?

Recommended Posts

Guest Michal

W następnym czasie będę chciał trochę rozbudować moje portfolio. Gdzie najlepiej szukać sprzedawców domen lub gdzie warto dawać ogłoszenia, że się szuka domen (oprócz di.pl)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W następnym czasie będę chciał trochę rozbudować moje portfolio.

 

Cóż za zbieg okoliczności, ja niedługo będę chciał nieco oczyścić swoje portfolio. :P

Niedługo zamieszczę listę domen do sprzedaży.

 

Co do pytania: allegro, google, wszelkie wannabe-giełdy domenowe i inne fora, ewentualnie poczta pantoflowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W następnym czasie będę chciał trochę rozbudować moje portfolio. Gdzie najlepiej szukać sprzedawców domen lub gdzie warto dawać ogłoszenia, że się szuka domen (oprócz di.pl)?

 

Na pewno warto jest zajrzec do NameDrive

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja proponuję wśród bywalców na di.pl :) albo na dropped

 

Na di jest sporo ogłoszeń, ale ja na ogół nie odpowiadam, bo jak ktoś nie podaje budżetu, albo nie podaje czego konkretnie szuka, to potem okazuje się, że "perełki za grosze", a to mija się to z celem.

 

wg mnie dropped.pl albo inny serwis powinien uruchomić aukcje domen, bo allegro ma za dużo śmiecia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wg mnie dropped.pl albo inny serwis powinien uruchomić aukcje domen, bo allegro ma za dużo śmiecia.

 

Miał być moduł aukcji na di.pl, ale gdzieś zniknął i na razie nadal pozostaje „chałupnicze” wystawianie w wątkach. ;-)

Może ktoś coś kiedyś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×