Jump to content
Sign in to follow this  
fakson

niesprawne przechwycenie

Recommended Posts

Zleciłem do przechwycenia domenkę, która wczoraj miała wygasnąć i już była po okresie rozliczeniowym.

Dodałem ją do przechwycenia w ppd. i parkdomen. Ale sprawdzam i co? zarejestrowała ją jakaś firma!

Byłem zły bo chciałem ją bardzo mieć a nie było nawet licytacji zadnej- o co chodzi?

 

Pozdrawiam,

fakson

Share this post


Link to post
Share on other sites

a) domena miala opcje

b ) domene przechwycil inny lapacz

c) domena zostal odnowiona

 

jaka to domena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli domena była naprawdę dobra to zapewne miała założoną opcję - takiej domeny nie można przechwycić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie miała opcji.

 

 

opcja: brak

 

ABONENT:

firma: VARIA Przemysław Bojczuk

ulica: ul. Króla Rogera 4/10

miasto: 20-857 Lublin

lokalizacja: PL

ostatnia modyfikacja: 2010.03.22

 

 

Ale jesli ktos inny dodał domene do przechwycenia i ja, to czy nie powinna być wtedy licytacja? A może mojego przechwycenia nie uwzględniło...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli miala opcje to by sie nie dodala do przechwycenia...

 

Od kiedy?:-) Przeciez opcji ktos moze nieoplacic :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
opcja: brak

 

ABONENT:

firma: VARIA Przemysław Bojczuk

 

Ale jesli ktos inny dodał domene do przechwycenia i ja, to czy nie powinna być wtedy licytacja? A może mojego przechwycenia nie uwzględniło...

 

No to wtedy nie "jakaś" firma tylko ta: http://ppd.pl/kontakt.html

 

Heh, w sumie mi przyszło do głowy, że ta domena mogła być ze zrealizowanej opcji, ale może ona po prostu jest przechwycona w PPD i tylko oczekuje na aukcję? ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acha no to PPD.pl sorry. Nie, nie. Sprawdzałem domene w whois na domeny.tv przed zajściem i opcji nie było.

Nie mam doświadczenia, a jakby domena czekała teraz na aukcję, to czy dostałbym o tym jakieś powiadomienie? bo nic nie dostałem- pozatym jest juz zarejestrowana.

Edited by fakson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak oczekuje na aukcje to masz na liście domen dodanych do przechwycenia status dla tej domeny "przechwycona"

 

Jeśli w rubryce "rejestrator" są dane inne niż VARIA (tak jak w abonent), to domena trafi do PPD.pl po pięciu dniach (ograniczenie narzucone przez NASK) i dopiero wtedy zostanie przekazana lub trafi na aukcję (jeśli było więcej chętnych).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodałem ją do przechwycenia w ppd. i parkdomen. Ale sprawdzam i co? zarejestrowała ją jakaś firma

Może Eighth Dropcatchers LLC? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie i Panie, dostałem komunikat

 

"Przechwyciliśmy zamówioną przez Ciebie domenę"

 

nie wiedziałem że przez 4 dni ani nie ma żadnej adnotacji w panelu ani powiadomienia aż tu nagle o żesz ty!:)

Temat można zamknąć. Dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×