Jump to content
slon83

gumaturbo*pl plus guma-turbo*pl

Recommended Posts

Hej

 

Chyba każdy zna / pamięta. Ciekaw jestem Waszych wycen a bardziej opinii myslę nad postawieniem serwisu z katalogiem wszystkich obrazków, które były w tych gumach znalazłem jedną taka stronę ale mają niekompletne archiwum.

 

Dzięki

Słoń

Share this post


Link to post
Share on other sites
... myslę nad postawieniem serwisu z katalogiem wszystkich obrazków, które były w tych gumach znalazłem jedną taka stronę ale mają niekompletne archiwum.

...

Musisz wziąć pod uwagę, że nazwa gumy jak i obrazki z tych gum mogą mieć zastrzeżone prawa - zbyt duże ryzyko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej

 

Chyba każdy zna / pamięta. Ciekaw jestem Waszych wycen a bardziej opinii myslę nad postawieniem serwisu z katalogiem wszystkich obrazków, które były w tych gumach znalazłem jedną taka stronę ale mają niekompletne archiwum.

 

Dzięki

Słoń

domena niestety słaba :) Ciekawi mnie skąd wziąłbyś kompletne archiwum obrazków, można znaleźć to gdzieś w necie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena niestety słaba :) Ciekawi mnie skąd wziąłbyś kompletne archiwum obrazków, można znaleźć to gdzieś w necie?

Kiedyś widziałem jakąś kolekcję tych obrazków na stronce www.dzieci90.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie - znalazłem jedną stronę i byłem w szoku tam normalnie dorośli ludzie się tym wymieniają :) Gumy turbo sa produkcji tureckiej nie bałbym się wystawiać zdjęć obrazków bo to kolekcjonerskie rzeczy może nie dla nas ale tak jak napisałem byłem w szoku tym jak ludzie to zbierają ;)

 

Jeszcze raz dzieki za Wasze opinie dodam ze domeny zarejestrowałem z palca więc płaczu nie ma :)

 

Słoń

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś widziałem jakąś kolekcję tych obrazków na stronce www.dzieci90.pl

Hmm...dobre są tam melodie z Amigi, muszę gdzieś jeszcze poszukać z C64 :)

 

Swoją drogą guma Turbo nie umarła, tutaj dowód

 

Domena tylko dla pasjonata, nie wróżę kokosów, ale coś w niej jest sentymentalnego.

 

Swego czasu krążyła plotka, że guma Turbo jest rakotwórcza :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm...dobre są tam melodie z Amigi, muszę gdzieś jeszcze poszukać z C64 ;)

 

Swoją drogą guma Turbo nie umarła, tutaj dowód

 

Domena tylko dla pasjonata, nie wróżę kokosów, ale coś w niej jest sentymentalnego.

 

Swego czasu krążyła plotka, że guma Turbo jest rakotwórcza :P

 

Sebastian

alpine5

 

 

Pamiętam tą plote :) - pewnie konkurencja :P co do domeny tak jak piszesz ma coś sentymentalnego a ze kokosów nie będzie zdążyłem zauwazyć :) - Dzięki - Słoń ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jaja :) Pamiętam jak niektórzy koledzy wyrzucali "rakotwórczą" gume i zostawiali sam obrazek ;) - nałogowcy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×