Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Spotkanie w Rzeszowie?

Recommended Posts

Kto z forum jest z Rzeszowa i Podkarpacia? Może jakieś spotkanie w tej części Polski? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już myślałem, że nigdy nie zaproponujesz! :P Zapraszam do Rzeszowa na spotkanie podkarpackiej Ośmiornicy Domainingu ;)

 

 

"[...] gdzie lepianki i pastwiska."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już myślałem, że nigdy nie zaproponujesz! :) Zapraszam do Rzeszowa na spotkanie podkarpackiej Ośmiornicy Domainingu :)

No to czekam na miejsce i termin :) Mnie pasuje przyszły tydzień ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszły tydzień, piątek (możliwość przesunięcia na czwartek albo sobotę), Jazz Club Gramofon (10 minut piechotą od dworca, blisko rynku), godzina 19 (możliwość zmiany). Jeżeli będziemy mieli chęć możemy się potem wybrać na imprezę lub kręgle do Grand club & bowling.

 

Gramofon to ten klub, gdzie w Rzeszowie przemawiał

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyone else? :) Czy w Rzeszowie i okolicach mieszka tylko JEDEN Domainer? :) Mnie wstępnie odpowiadałby czwartek.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba jestem pionierem w Rzeszowskiem :) Dębica, Jarosław, Krosno, Przemyśl, Biała, Tyczyn, San Francisko - jesteście? Ja bym nawet widział takie cykliczne spotkania na wzór innych miast, ale jak na razie Ośmiornica ma tylko głowę :)

 

Proszę o zgłoszenia bo będę zmuszony wyznaczać :) Potrzebuję więcej osób żeby takie spotkanie nabrało rumieńców.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba jestem pionierem w Rzeszowskiem :) Dębica, Jarosław, Krosno, Przemyśl, Biała, Tyczyn, San Francisko - jesteście? Ja bym nawet widział takie cykliczne spotkania na wzór innych miast, ale jak na razie Ośmiornica ma tylko głowę :)

 

Proszę o zgłoszenia bo będę zmuszony wyznaczać :) Potrzebuję więcej osób żeby takie spotkanie nabrało rumieńców.

To mamy takie województwo? Więcej miast w nim nie ma? Może coś na północ znajdziesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mamy takie województwo? Więcej miast w nim nie ma? Może coś na północ znajdziesz?

 

 

Może na południe i mnie wtedy w Bieszczadach prędzej znajdziecie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ spotkanie odbędzie się w Rzeszowie, to mieszkańcy dawnego województwa rzeszowskiego są najbardziej predysponowani. Oczywiście zaproszeni są wszyscy chętni, z całego Podkapacia, Polski, Rzymu, Krymu i znad Balatonu.

 

Dziękuję za podbicie. Zapraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponieważ spotkanie odbędzie się w Rzeszowie, to mieszkańcy dawnego województwa rzeszowskiego są najbardziej predysponowani. Oczywiście zaproszeni są wszyscy chętni, z całego Podkapacia, Polski, Rzymu, Krymu i znad Balatonu.

 

Dziękuję za podbicie. Zapraszam.

To ja też podbiję... nie zrozumiałeś mnie. W poprzednim poście wymieniłeś miasta tylko z południa województwa. Byłe gomułkowskie województwo Rzeszowskie jest praktycznie takie samo jak obecne Podkarpackie.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

z checia zagladne :) wielki domeniarz ze mnie nie jest ale... :)

 

jutro w pracy wspomne bo jest tam jeden kolekcjoner ninjakow :) to sie moze tez wybierze

 

pzdr i do zobaczdnia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyszły tydzień, piątek (możliwość przesunięcia na czwartek albo sobotę),
W piątek będę raczej w Krakowie: http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=335322

Jeśli byłby inny dzień - może, że tez pojawiłbym się w miastu, w którym zaczynało się moje przygody z Polską dawno temu :) - w końcu też tylko 80 km od Tarnowa, tak samo jak Kraków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W piątek będę raczej w Krakowie: http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=335322

Jeśli byłby inny dzień - może, że tez pojawiłbym się w miastu, w którym zaczynało się moje przygody z Polską dawno temu :blush: - w końcu też tylko 80 km od Tarnowa, tak samo jak Kraków.

Jeśli spotkanie byłoby w czwartek 15 lipca, to wtedy idealnie pasuje żeby następnego dnia wybrać się do Krakowa :)

 

To jak? Potwierdzamy termin spotkania i robimy listę obecności?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas ustalania terminu nie uwzględniłem spotkania w Krakowie, dlatego zgodnie z tym co napisałem w pierwszym poście zmieniamy datę na 15 czerwca (czwartek). Cieszy mnie, że jest zainteresowanie. Cały czas można się dopisywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z checia zagladne :) wielki domeniarz ze mnie nie jest ale... :P

 

jutro w pracy wspomne bo jest tam jeden kolekcjoner ninjakow :P to sie moze tez wybierze

 

z mnie też nie alee... chętnie bym się pojawil;) W czwartek jak najbardziej i oba lokale wyżej wymienione jak najbardziej OK :P W piątek niestety uciekam za kilka granic więc tylko czwartek u mnie wchodzi w grę :]

 

PS. A miałem kiedys szepnąć żeby coś na Podkarpaciu zorganizować... :blush:

PS2. Na forum tu jeszcze parę osób z Podkarpacia się przewija to na pewno będzie nas więcej:)

Edited by bdudzik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilet kupiony! Do zobaczenia w czwartek 15 lipca o 19:00 w Gramofonie :blush:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam! Jutro o 19 w Gramofonie. Jak ktoś będzie wcześniej to rezerwacja jest na Misiąg. Można się zdecydować nawet w ostatniej chwili, miejsca nie zabraknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypominam! Jutro o 19 w Gramofonie. Jak ktoś będzie wcześniej to rezerwacja jest na Misiąg. Można się zdecydować nawet w ostatniej chwili, miejsca nie zabraknie.

Zapomniałem spytać - mają tam klimatyzację w Gramofonie? :)

 

Najwyżej będziemy się chłodzić od wewnątrz ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeszowianie - macie piękne miasto! I najlepszych fryzjerów.. :)

 

Praca i miły czas na Rynku ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki również za miłe spotkanie w przesympatycznym gronie;)

 

Dobrze, że w ostatniej chwili zdecydowałem się dołączyć mimo zatkanego ucha (sic!) bo później plułbym sobie w brodę żałując....

 

A ja już spakowany, dogrywam ostatnie sprawy (laryngolog;)) i... uciekam powygrzewać się w Chorwackim słońcu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×