Jump to content
Sign in to follow this  
mad2k

opelbank.pl

Recommended Posts

mam klienta ale nie wiem od jakiego poziomu wystartować negocjacje

 

nie ma takiego banku na rynku (był GMAC), ale ... i stąd zapytanie do mnie o domenę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma banku, ale znak towarowy jest:

(540) OPEL

 

Kategoria, numer i data zgłoszenia:

TOW: (210) 161518, (220) 28-06-1996

[...]

 

Rodzaj znaku towarowego

(550) Słowny

Osoby

Rodzaj osoby Nazwa Miasto Adres Kraj

(732) Zgłaszający/Uprawniony Opel Eisenach GmbH Eisenach DE

[...]

(511) Wykaz towarów (510) usługi z zakresu ubezpieczeń;usługi dotyczące załatwiania spraw finansowych, usługi dotyczące spraw monetarnych; usługi zawiązane z załatwieniem spraw własności nieruchomości(na podstawie ksiąg wieczystych); usługi transportowe, usługi z zakresu pakowania i składowania towarów; usługi z zakresu biur podróży (turystyczne); usługi z zakresu wynajmu (leasingowe);

 

Poza tym wydaje mi się, że mało/nie zarabia na parking - byłbym zadowolony z 1-2k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma banku, ale znak towarowy jest:

 

 

Poza tym wydaje mi się, że mało/nie zarabia na parking - byłbym zadowolony z 1-2k.

 

 

Dziękuję za podpowiedź, więcej nie oczekiwałem. A domenę sami porzucili kiedyś tam...

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma banku, ale znak towarowy jest:

 

 

Poza tym wydaje mi się, że mało/nie zarabia na parking - byłbym zadowolony z 1-2k.

 

 

Sprawdziłem jeszcze bazę UP RP i w tej nazwy ochrona nie obejmuje, zgłoszony jest wyłącznie znak towarowy słowny "opel" natomiast "opelbank" to zupełnie inna nazwa.

W ten sposób nie da się zastrzec ZT słownych ponieważ dopuściłoby to blokadę całych kategorii nazw. Poza tym w zgłoszeniu Opla nie ma banku a to wymaga dokładnego wskazania obszaru ochrony :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem jeszcze bazę UP RP i w tej nazwy ochrona nie obejmuje, zgłoszony jest wyłącznie znak towarowy słowny "opel" natomiast "opelbank" to zupełnie inna nazwa.

W ten sposób nie da się zastrzec ZT słownych ponieważ dopuściłoby to blokadę całych kategorii nazw. Poza tym w zgłoszeniu Opla nie ma banku a to wymaga dokładnego wskazania obszaru ochrony :-)

 

 

To, że sobie to tak tłumaczysz, nie znaczy, iż musisz mieć rację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×