Jump to content
Sign in to follow this  
ambrozy

aparaty.net

Recommended Posts

ja bym celował od średniego xxxx do xx xxx. bardzo smaczna domena :)

 

 

aparaty.pl poszła chyba za około 50k dlatego tej bym nie sprzedał taniej niż 35-40k albo potrzymał jeszcze z rok i wyciągnął 50k :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
aparaty.pl poszła chyba za około 50k dlatego tej bym nie sprzedał taniej niż 35-40k albo potrzymał jeszcze z rok i wyciągnął 50k :)

Jeżeli ta domena sprzeda się za więcej niż 5k, to uznam to za sukces.

Share this post


Link to post
Share on other sites
aparaty.pl poszła chyba za około 50k dlatego tej bym nie sprzedał taniej niż 35-40k albo potrzymał jeszcze z rok i wyciągnął 50k :P

 

Prosimy zapiąć pasy , zaraz lądujemy na ziemie :) . Jak dla mnie max 2-3 tyś .

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1162352025

 

Chociaż widzę ją na Allegro z możliwością zakupu zatem max parę setek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosimy zapiąć pasy , zaraz lądujemy na ziemie :) . Jak dla mnie max 2-3 tyś .

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1162352025

 

Chociaż widzę ją na Allegro z możliwością zakupu zatem max parę setek

 

 

błąd że licytacja od tak malej kwoty . wolałbym poczekać z tą domeną bo ona sprzeda się sama .

 

a końcówka net jest coraz bardziej popularna dlatego na pewno za tyle bym nie oddał , warta trzymania . bo na pewno na tym nie straci nawet wydając na przedłużenie .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Towar jest wart tyle, ile ktoś chce i jest w stanie za niego zapłacić.

 

Cześć.

 

Ale w tym temacie chodzi właśnie o próbę ustalenia ile potencjalny klient może być w stanie zapłacić.

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania dział wycen nie ma sensu. Wystarczy tylko Twoja notka.

Edited by axis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 7 dni wycena dokona się sama i prawdopodobnie będzie "tą właściwą". Póki co możemy pobawić się bardziej w przewidywania niż wycenę, bo rozrzut wycen może być duży - taki jak między keywordem i rozszerzeniem.

 

Ja stawiam, że cena stanie na niskim XXXX. Nie zdziwi mnie ani 1800 ani 2900. Poza tymi granicami gratulacje będę gratulował tylko jednej ze stron :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale w tym temacie chodzi właśnie o próbę ustalenia ile potencjalny klient może być w stanie zapłacić.

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania dział wycen nie ma sensu. Wystarczy tylko Twoja notka.

Sorry, ale wycena z tego działu zawiera się przeważnie między 0 złotych a 10 tysięcy złotych :) . Trafność w okolicach sondaży prezydenckich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo ładna domena

 

Coraz wiecej powstaje serwisów na .net

jak choćby biznes.net

 

W USA ta końcówka przechodzi swoją "drugą młodość", prawdopodobnie za sprawą "kurczenia sie" rynku konkretnych domen,

wiec może być tylko coraz lepiej.

 

Są jednak mankamenty dotyczace tej nazwy.

Sklepy sprzedajace aparaty z reguły handlują także inną elektronika, wiec sama nazwa "aparaty" jest trochę ograniczająca

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obstawiam max. 1300 PLN

 

Sebastian

alpine5

To byłby niezły pomysł.

Może warto wprowadzić zakłady a ten kto będzie najbliżej ceny ostatecznej zdobywa jakąś nagrodę :)

 

Wracając do tematu ja uważam, że lepiej by było jakby poczekała sama na klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo ładna domena

 

Coraz wiecej powstaje serwisów na .net

jak choćby biznes.net

 

Kulczyk i wszystko jasne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Wracając do tematu ja uważam, że lepiej by było jakby poczekała sama na klienta.

 

 

Uważam podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do 1000 PLN.

 

DD

Na razie na aukcji jest 2 025,00 zł, ale jeszcze minimalna nie osiągnięta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to nawet bym za nią nie dał 500zł, straszne zaskoczenie jeśli chodzi o obecną cenę na allegro (w dodatku 4 dni do końca)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może warto wprowadzić zakłady a ten kto będzie najbliżej ceny ostatecznej zdobywa jakąś nagrodę :)

np. mały % od ceny końcowej :) ale to już by byla bukmacherka :wacko:

 

Szczerze mówiąc to nawet bym za nią nie dał 500zł, straszne zaskoczenie jeśli chodzi o obecną cenę na allegro (w dodatku 4 dni do końca)

ja bym dał te 500pln, a obecne 2k jest chyba wlasciwą ceną

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mówiąc to nawet bym za nią nie dał 500zł, straszne zaskoczenie jeśli chodzi o obecną cenę na allegro (w dodatku 4 dni do końca)

 

 

Nie zaskakuje mnie ta cena. I nadal podtrzymuję, że domena powinna poczekać na "właściwego" Klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mówiąc to nawet bym za nią nie dał 500zł, straszne zaskoczenie jeśli chodzi o obecną cenę na allegro (w dodatku 4 dni do końca)

Również mam takie zdanie. Co więcej, bym jej nawet nie zarejestrował jakby była wolna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×