Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

MedExpert.pl , MedCenter.pl , MedMarket.pl

Recommended Posts

Panowie, ile Waszym zdaniem mogą być warte nastepujące domeny domeny:

 

MedExpert.pl /domena m.in. dla pośrednika usług medycznych - modne ostatnio, lub dla serwisu o temactyce medycznej

MedCenter.pl / domena dla centrum medycznego, kliniki, itp)

MedMarket.pl / domena m.in. dla stworzenia serwisu aukcyjnego ze sprzetem medycznym, lub inne zastosowanie, intenetowy sklep medyczny.

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

MedExpert.pl - moim zdaniem dobra na portal medyczny, porady medyczne itp. warta bez serwisu kilkaset złotych za sam pomysł wykorzystania przedrostka "med"

 

MedCenter.pl - jak wyżej, ale trochę mniej - słowo "center" jest gorsze niż "expert"

 

MedMarket.pl - idealna na aptekę internetową - min. kilkaset złotych - ponownie głównie za pomysł - może nawet ponad 1000 zł

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za Twoją opinię. Dla apteki myślę, że lepsza była by domena PharmStore.pl

Domena MedMarket.pl została już wczoraj sprzedana. Sprzedałem ją co prawda za więcej niż wyceniłeś, jednk mam wrażenie, że mogłem ją sprzedać jeszcze drożej(chociaż takie wrażenie mam zawsze ;-) ).

 

Co do pozostałych domen, to daję im czas. Wierzę w ich potencjał. ;-)

 

pozdrawiam

Leszek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za Twoją opinię. Dla apteki myślę, że lepsza była by domena PharmStore.pl

Domena MedMarket.pl została już wczoraj sprzedana. Sprzedałem ją co prawda za więcej niż wyceniłeś, jednk mam wrażenie, że mogłem ją sprzedać jeszcze drożej(chociaż takie wrażenie mam zawsze ;-) ).

 

Co do pozostałych domen, to daję im czas. Wierzę w ich potencjał. ;-)

 

pozdrawiam

Leszek

 

Zdecydowanie ta domena wydała mi się najlepsza ze wszystkich trzech - gratuluję uzyskania za nią wysokiej ceny. Na pewno domena ma potencjał, więc wprawny negocjator mógł uzyskać od kupca sporą cenę za tą domenę :) Ja zawsze staram się wyceniać domeny z rozsądkiem i podawać realne ceny niż "strzelać" tysiącami na lewo i prawo. A jak się uda sprzedać drożej - bo zaistnieją sprzyjające warunki - to tylko należy się cieszyć :P Moje wyceny to zawsze minimum, co za domenę można uzyskać.

 

A co do domeny PharmStore.pl to wcale nie wydaje mi się, że to lepsza domena niż MedMarket.pl - ta druga jest zdecydowanie bardziej "polska" - łatwiejsza w wymowie, zapisie i zapamiętaniu.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A co do domeny PharmStore.pl to wcale nie wydaje mi się, że to lepsza domena niż MedMarket.pl - ta druga jest zdecydowanie bardziej "polska" - łatwiejsza w wymowie, zapisie i zapamiętaniu.


Muszę przyznać rację, co do tego, że jest bardziej "polska", jednak PharmStore jest bardziej jednoznaczna, zakładając, że zna się trochę angielski. ;-)

Ciekaw jestem Twoich wycen w stosunku do kilku innych domen. Nie chcę zakładać nowego wątku.

Oto one:

Sprzedawanie.pl - nadaje się na serwis aukcyjny, sklep internetowy, porównywarkę
Kupowanie.pl - jak wyżej

AutoKomis.com.pl (wiem, że lepiej gdyby było to pl.) - wiadomo serwis ogłoszeniowy. Na + wczęśniej przez kilka lat pod ta domeną był dosyć popularny serwis motoryzacyjny typu AutoMarket24.pl, ciągły ruch, aktualnie ok. 150 uq dziennie

AutoKomis24.pl - 24- nie wpływa korzystnie, ale .pl

ChirurgiaPlastyczna.pl - domena aktualnie przekierowana do www jednej z klinik.

OknaPcv.com.pl (w sumie najlepsza z domen funkcjonalnych, ciągle bardzo popularna w Polsce) - nadaje się na portal branżowy, serwis ogłoszeniowy - baza firm z branży okiennej, itd. Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Danielu, liczyłem na kilka słów komentarza do pozostałych domen. :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem trochę zajęty, stąd brak mojej wyceny ;-)

 

Sprzedawanie.pl - ja osobiście nie przepadam za takimi formami gramatycznymi w domenach, zdecydowanie bardziej wolę np. sprzedaj.pl

Kupowanie.pl - jak wyżej :rolleyes:

Obie domeny warte moim zdaniem około reg fee

 

AutoKomis.com.pl - ze względu na przeszłość na tej domenie i ruch, domena tyle warta ile można na niej zarobić na ruchu

AutoKomis24.pl - myślę, że 24 w niektórych przypadkach nie jest aż taką przeszkodą do dobrego wykorzystania domeny, myślę że ta domena warta jest minimum 150-200 zł

 

ChirurgiaPlastyczna.pl - dla tej branży bardzo dobra domena. Domena nabierze jeszcze większej wartości, kiedy Polacy zaczną wpisywać nazwy domen domyślne z poszukiwanymi usługami. Obecnie min. 100-200 zł.

 

OknaPcv.com.pl - szkoda, że nie .pl, ale i tak warta na pewno więcej nić reg fee :)

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×