Jump to content
przemeq

sprzedana neteller.pl

Recommended Posts

Jakbym wiedzial, ze za taka niska cene sprzedasz ta domene, to wzialbym bez wahania. Straciles i to duzo.

 

trzeba bylo zaproponowac na PW, z forum dostalem dwie oferty, 2 x po 500 zl......

 

wiec Twoim zdaniem ile warta jest ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gadanie.. Ciesz się przemeq, że sprzedałeś, skoro cena dla Ciebie była odpowiednia. Teraz każdy może napisać, że dałby więcej.. Domena jest na forum od jakiegoś czasu, więc darujcie sobie Drodzy Koledzy pisanie tego typu postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby nie ryzyko związane z cybersquattingiem to cena powinna przekroczyć conajmniej 5k, ale ryzyko straty domeny jest tak duże nie nie dałbym za nią więcej niż 500PLN, więc powinieneś skakać z radości po takim interesie.

 

 

Jakbym wiedzial, ze za taka niska cene sprzedasz ta domene, to wzialbym bez wahania. Straciles i to duzo.

 

Jeśli jesteś taki mądry, to mogę ci ją załatwić za jakieś 10k bo piszesz że "stracił i to dużo" więc myśle że o mniej więcej taką kwotę ci chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście gdyby to mnie dotyczyło cieszyłbym się z takiej ceny ponieważ równie dobrze mogli Ci ją odebrać i jeszcze byś miał problemy, a tak przynajmniej trochę zarobiłeś ;) Gratuluję pomyślnego zakończenia sprawy ;)

 

 

Pozdrawiam,

SQz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe....Z dobrych źródeł wiem, że w sierpniu tą domenke odkupił neteller, za trochę więcej...

No comments.

Plotka?

 

Co na to Sprzedający?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ze co ?

 

moge Wam wkleic screen o zmianie abonenta :)

 

domena byla moja, juz nie jest - sprzedalem

 

bzdura jest ze miala ja w sierpniu firma neteller

Share this post


Link to post
Share on other sites

O... to i tak jakas malo znana z klienckiego (takiego placacego za cos gdzies online) punktu widzenia firma (tak mi sie wydaje). Ciekawe po co im domena .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
O... to i tak jakas malo znana z klienckiego (takiego placacego za cos gdzies online) punktu widzenia firma (tak mi sie wydaje). Ciekawe po co im domena .pl

Hm, widać że nie masz do czynienia z bukmacherką online :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×