Jump to content
VictorX6

literówka facegook.pl ???

Recommended Posts

zarejestrowałem domenę facegook.pl ile jest warta bo widziałem na aftermarket inne literówki np faceook.pl lub faceebook.pl za 3000zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
zarejestrowałem domenę facegook.pl ile jest warta bo widziałem na aftermarket inne literówki np faceook.pl lub faceebook.pl za 3000zł

 

a masz statystyki?

pewnie nie

 

zaparkuj sprawdź ile zarabia i czy w ogóle ma ruch

 

a na przyszłość zanim zarejestrujesz najpierw testuj

i bedziesz miał odpowiedź na pytanie o ruch/zarobki i wydasz mniej pieniedzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na facegook.pl szkoda pieniędzy. Ruchu będzie jak na lekarstwo, kliki biedne. Nie zarobi na siebie. faceook.pl i faceebook.pl sporo lepsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na facegook.pl szkoda pieniędzy. Ruchu będzie jak na lekarstwo, kliki biedne. Nie zarobi na siebie. faceook.pl i faceebook.pl sporo lepsze.

 

Jeśli zostałem wywołany do tablicy, to napiszę dwa słowa od siebie. Faceebook.pl i faceook.pl to moje literówki. Masz racje mówiąc że zasaadniczą kwestią jest to ile domena będzie zarabiać. Moje zarabiają ok 30 euro miesięcznie każda (!) - faceook troche mniej, więc mam z nich razem ok 50+ euro miesięcznie. Nie mówię o grudniu, kiedy przez 14 dni sam faceebook zarobił już 30 euro.

 

No i cena juz troche wyzsza niz w sierpniu :D

 

 

Pozdro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena tego typu jest warta tyle ile zarabia np. w ciągu 6 - 12 miesięcy...a tak naprawdę to kwestia bardzo indywidualna.

Edited by domenomaniak

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena tego typu jest warta tyle ile zarabia np. w ciągu 6 - 12 miesięcy...a tak naprawdę to kwestia bardzo indywidualna.

 

Ja znam szkołę 24-36 miesięcy, ale jak mówisz - nie jedyne i nie sztywne kryterium.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to się chociaż podziel na priv, bo nie zdążyłem przeczytać :D

 

Zapytałem, gdzie je zaparkowałeś i już po kliknięciu "opublikuj" uświadomiłem sobie, że mogę przecież wklepać adres i zobaczyć... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja znam szkołę 24-36 miesięcy, ale jak mówisz - nie jedyne i nie sztywne kryterium.

 

1. Domena ma bana na parkingu - jak każdy typo FB

2. Łamiesz zasady regulaminu Adsense i ci lada dzień uwalą konto (reklama na pustej stronie)

3. Ruch FB i innych podobnych jest śmieciowy - bardzo ale to bardzo tani.

 

Powiedz mi teraz kto by kupił taki @#$ od Ciebie za 36 miesięczne zarobki z oszukańczego Adsensa. Litości.

 

PS. Swoją drogą widzę, że lubujesz śmieciowy ruch patrząc tu: http://lerpkao7eooq.az.pl/

Niezły biznes plan sobie zrobiłeś i przykro mi że trochę nagiąłem Twój światopogląd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Swoją drogą widzę, że lubujesz śmieciowy ruch

 

Ja wiem czy lubuje? Śmieciowy ruch jest wzglednie dobrą inwestycją jeśli się kupuje takie domeny po relatywnie niskiej cenie. Wystarczy popatrzeć na aukcje AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja wiem czy lubuje? Śmieciowy ruch jest wzglednie dobrą inwestycją jeśli się kupuje takie domeny po relatywnie niskiej cenie. Wystarczy popatrzeć na aukcje AM.

 

Może się zastanów dlaczego jest po takiej niskiej cenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tmi, masz rację - to nie ulega wątpliwości. Ale wszystko co rynek wycenia ponad koszty jest opłacalne.

 

Jasne, że najlepiej mieć literówki bankowe generujące 10k wejść miesięcznie, ale o takie trudno. Dlatego ludzie kupują wszystko co generuje jakiś ruch - wystarczy sprawdzić najpopularniejsze literówki top 50 stron wg Alexa. Gwarantuję, że nie znajdziesz żadnej.

 

Pozdrawiam,

mike

Edited by mike_whiskey

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. Łamiesz zasady regulaminu Adsense i ci lada dzień uwalą konto (reklama na pustej stronie)

 

Jeśli Google nie pozwala na umieszczanie reklam na pustej stronie, to po co im program "AdSense dla domen"? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystarczy sprawdzić najpopularniejsze literówki top 50 stron wg Alexa. Gwarantuję, że nie znajdziesz żadnej.

 

Pozdrawiam,

mike

 

Coś mi dzisiaj nie "funguje"

 

..aLe o zakład wchodzę...

Edited by organizer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy sprawdzić najpopularniejsze literówki top 50 stron wg Alexa. Gwarantuję, że nie znajdziesz żadnej.

 

Pozdrawiam,

mike

 

A gdzie taki ranking znajde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×