Jump to content
Sign in to follow this  
NOWY123

witam mamproblem chcialem wystawic domene na dropped

Recommended Posts

chciałem wystawić domene na dropped na sprzedaż www.filmyoneline.pl i wyskakuje mi iż domena nie zarejestrowana a mam nją zarejestrowaną w az zreszta wpisywałem inne domeny i to samo wyskakiwało gdzie wystawić domene jak nie tam

Share this post


Link to post
Share on other sites
chciałem wystawić domene na dropped na sprzedaż www.filmyoneline.pl i wyskakuje mi iż domena nie zarejestrowana a mam nją zarejestrowaną w az zreszta wpisywałem inne domeny i to samo wyskakiwało gdzie wystawić domene jak nie tam

Niech zgadnę. Może wystaw w AZ. Mają swoja giełdę. Może Allegro.

 

P.S.

Widzę, że czytać to się nie chce, najlepiej na łatwiznę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał maryuse, możesz wystawić ją w AZ.pl na ich giełdzie, ale skro już chcesz w Aftermarket.pl, to dla domen utrzymywanych poza Dropped.pl musisz najpierw napisac do supportu na kontakt@dropped.pl, że chcesz móc dodawac domeny spoza Dropped na ich giełdę i wtedy po ich formalnej odpowiedzi bedziesz miał taką możliwośc. Wejdziesz wtedy w SprzedawajDomeny > Domeny Na sprzedaż > Importuj domeny i i wpiszesz swoje domeny i dopiero potem bedziesz mógł je wystawić na sprzedaż. Nawet beedziesz miał tam wyszczególnienie:

 

Pokaż domeny: Wszystkie | Wewnętrzne | Zewnętrzne | Grupy

 

i wtedy wybierzesz np. zewnetrzne i wystawisz je na giełdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież w az mają taka fajną giełdę. :P

I na pewno wystawienie domeny, to mniej formalności niż na dropped.

(pomijając oczywiście udaną sprzedaż na AM... bo wtedy papierowa cesja na bank (chyba)...) ;)

http://domeny.az.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×