Jump to content
Web4Net

dopalacze24.pl

Recommended Posts

Na ile wyceniacie domenę?

 

Zastosowanie dla domeny - całodobowy sklep kolekcjonerski z ziółkami itp. Ostatnio sporo tego szajsu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie domeny dopalacze24.pl do kampanii przeciw dopalaczom ? Wypozycjonowac ją bardzo wysoko w Google i zamieścić informacje na temat szkodliwości sprzedawanych środków, itp. Co wy na to?

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie domeny dopalacze24.pl do kampanii przeciw dopalaczom ? Wypozycjonowac ją bardzo wysoko w Google i zamieścić informacje na temat szkodliwości sprzedawanych środków, itp. Co wy na to?

 

Ok to to zrób.. skoro masz pomysł na wykorzystanie jej i to dość konkretny jak widać, to po co wycena ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie domeny dopalacze24.pl do kampanii przeciw dopalaczom ? Wypozycjonowac ją bardzo wysoko w Google i zamieścić informacje na temat szkodliwości sprzedawanych środków, itp. Co wy na to?

 

I to by było najlepsze wykorzystanie tej domeny :D

 

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok to to zrób.. skoro masz pomysł na wykorzystanie jej i to dość konkretny jak widać, to po co wycena ?

 

 

Pomysł przyszedł mi do głowy po napisaniu postu przez umberto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Są nielegalne i niebezpieczne bo urząd skarbowy jeszcze nie znalazł przepisu pozwalającego czerpać korzyści podatkowe z takiej działalności. Lepiej napijmy się wódki, też będzie fajnie a i z akcyzy trochę wpadnie do wspólnej skarbonki... Aha

 

Benzoesan sodu działa drażniąco na śluzówkę żołądka, dlatego spożycie zawierających go produktów może u osób nadwrażliwych (np. chorych na chorobę wrzodową) powodować dolegliwości bólowe. W połączeniu z witaminą C (E300) może przekształcić się w rakotwórczy benzen[4], co ma znaczenie szczególnie w przypadku napojów gazowanych, w których stosuje się jednocześnie obie te substancje.

 

Tak na marginesie od dawna mam wrażenie, że żyjemy w takim świecie simpsonów, tylko jeszcze dwugłowe ryby nie pływają w naszych rzekach.

Edited by Fikolki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są nielegalne i niebezpieczne bo urząd skarbowy jeszcze nie znalazł przepisu pozwalającego czerpać korzyści podatkowe z takiej działalności. Lepiej napijmy się wódki, też będzie fajnie a i z akcyzy trochę wpadnie do wspólnej skarbonki... Aha

 

 

 

Tak na marginesie od dawna mam wrażenie, że żyjemy w takim świecie simpsonów, tylko jeszcze dwugłowe ryby nie pływają w naszych rzekach.

 

http://www.youtube.com/watch?v=N29ycIuygKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I dlatego co kilka sekund wywala się kilkaset złotych na walkę z tym i tamtym, ale nie po to by bronić ludzi tylko czyichś interesów...

 

Na przykładzie bezoesanu sodu pokazałem, że samemu można zrobić sobie niezły dopalacz wrzucając do żołądka parę ogólnodostępnych śmieci. Jak ktoś ma teraz pod ręką laysy cebulowe może zobaczyć co się dzieje pod wpływem wody ;)

 

Mogą być to też moje domysły, ale temat dopalaczy mógł powstać tylko po to, żeby odwrócić uwagę przeciętnych Kowalskich od prawdziwych zagrożeń, z którymi się stykają robiąc codziennie zakupy...

 

 

Edited by Fikolki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jest TM

 

"dopalacze.com" i "dopalacze" są zgłoszone, ale słowo "dom" też i nic to nie znaczy.

 

Na przykładzie bezoesanu sodu pokazałem, że samemu można zrobić sobie niezły dopalacz wrzucając do żołądka parę ogólnodostępnych śmieci. Jak ktoś ma teraz pod ręką laysy cebulowe może zobaczyć co się dzieje pod wpływem wody

 

Przypomina mi się pomysł na trucie ludności w wykonaniu Jokera (z Batmana, tej wersji z adaptacji komiksu z Nicholsonem w roli Jokera ). Tak naprawdę to wystarczy atlas roślin, trochę informacji z wikipedii i spacer do lasu po własne dopalacze... Tylko czekać aż sklepy zielarskie albo kioski osiedlowe ze zdrową żywnością zaczną zamykać. A za rok nagonka na panie na bazarku co sprzedaje suszone grzyby...

 

Dopalacze to faktycznie temat rzeka więc na ewentualny blog póki co jest co umieszczać. Kto wie czy to nie lepiej wyjdzie niż szukać chętnego na domenę.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomina mi się pomysł na trucie ludności w wykonaniu Jokera (z Batmana, tej wersji z adaptacji komiksu z Nicholsonem w roli Jokera ).

 

Ale raczej nie dożyjemy czasów, gdzie słynne powiedzenie polonistki "Co autor miał na myśli" zamieni się na "Co reżyser miał na myśli." Zarówno filmy fabularne głębsze niż zabili go i uciekł, jak również alternatywne kino które dociera do mniej niż 1% społeczeństwa, dlaczego nie można ich potraktować jako współczesną formę ulotki antypropagandowej?

 

Dopalacze to faktycznie temat rzeka więc na ewentualny blog póki co jest co umieszczać. Kto wie czy to nie lepiej wyjdzie niż szukać chętnego na domenę.

 

Dopalacze24, które... promują zdrowy tryb życia. Tzn. obnażając zagrożenia większe niż kilka kolorowych pigułek, które nie służą do jedzenia ;)

Edited by Fikolki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżam temat po paru miesiącach. Jakis czas po zamieszczeniu tego tematu zamknięto sklepy z dopalaczami. Zastanawiam sie co zrobić dalej z domena która mam w swoim portfolio. Wiadomo ze sklepy z dopalaczami działają w Czechach i sa one nastawione głownie na polskiego odbiorce. czy jest sens aby szukać potencjalnego klienta wśród działających sklepów internetowych z dopalaczami czy może znaleźć inne zastosowanie dla domeny? Przychodzi komuś do głowy jakiś ciekawy pomysł dla domeny?

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyć sklep z dopalaczami na terenie Czech. Stworzyć sklep internetowy na domenie dopalacze24.pl a następnie wzbogacać sie na ludzkim nieszczęściu :)

A tak na poważnie, pierwsze co przychodzi mi do głowy, to serwis motoryzacyjny o tematyce tuningowania itp coś w tym stylu dopalacze.pl

Edited by alleyesonme

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżam temat po paru miesiącach. Jakis czas po zamieszczeniu tego tematu zamknięto sklepy z dopalaczami. Zastanawiam sie co zrobić dalej z domena która mam w swoim portfolio. Wiadomo ze sklepy z dopalaczami działają w Czechach i sa one nastawione głownie na polskiego odbiorce. czy jest sens aby szukać potencjalnego klienta wśród działających sklepów internetowych z dopalaczami czy może znaleźć inne zastosowanie dla domeny? Przychodzi komuś do głowy jakiś ciekawy pomysł dla domeny?

 

Czy ktoś jeszcze chciałby sie wypowiedzieć w tym temacie? Mile widziane pomysły, propozycje dla zastosowania domeny.

Czy domena jest coś jeszcze warta?

 

To ostatni mój post w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nie raz słyszałem, że o legalnie dostępnych napojach energetyzujących typu Red Bull, Tiger itp. mówi się potocznie dopalacze, może w tym kierunku spróbuj? Nazwa jest chwytliwa, rozpoznawalna ze względu na swoją burzliwą przeszłość, myślę że ktoś z w/w grupy może się nią zainteresować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem zapytanie o cenę za domene dopalacze24.pl od jednego z działających w Czechach sklepów internetowych z dopalaczami. Co proponujecie, jaka przedstawić ofertę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem zapytanie o cenę za domene dopalacze24.pl od jednego z działających w Czechach sklepów internetowych z dopalaczami. Co proponujecie, jaka przedstawić ofertę?

 

Chwilowo jeszcze w Czechach są one legalne, jednak słyszałem już głosy, że mają się wziąć za skórę osobom wprowadzającym do obrotu te specyfiki.

Ja dałbym 2000 zł i czekał na odpowiedź z nadzieją, że zaakceptują cenę, inaczej może być później ciężko uzyskać taką cenę, ale to Twoja domena więc zrobisz jak uważasz. W sumie z 1000 też bym się cieszył, wolałbym się jej pozbyć niż trzymać z nadzieją na KK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem zapytanie o cenę za domene dopalacze24.pl od jednego z działających w Czechach sklepów internetowych z dopalaczami. Co proponujecie, jaka przedstawić ofertę?

Dostałeś zapytanie po mailingu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałeś zapytanie po mailingu ? :)

 

Napisałem do nich na gg

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie chodzi o wartościowanie czy dopalacze są dobre/złe. Skoro nie są zabronione prawnie to jaki problem, żeby na stronce coś zarobić?

 

Niskie X.XXX - tak kombinuję. I to tylko poparte pomysłem na sklep zielarski.

Lepiej spieszyć się z upłynnieniem jeśli masz taki zamiar - a nuż za kilka miesięcy zdelegalizują dopalacze i z możliwej kasy za stronę zostanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaproponowałem 1.500 pln za domenę. Nie dostałem odpowiedzi, nic nie piszą. W takiej sytuacji jest lepiej poczekać czy pisać do nich dalej? (nie chce tez byc nachalny, jeśli chcą kupić to napiszą)

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×