Jump to content
banzaii

morzepolskie.pl - wycena

Recommended Posts

Witam proszę o opinie i pomoc w wycenie poniższych domen chodzi mi o informacje które warto domeny jeszcze przytrzymać a które sprzedać z zyskiem oczywiście ;)

 

- morzepolskie.pl

- polskiemazury.pl

- mazurypolskie.pl

- bieszczadypolskie

- naszewojaze.pl

- kli-went.pl i kli-went.com.pl

 

z góry dzięki

Edited by banzaii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje oko początkującego domainera nie widzi w tych domenach większego potencjału. Polskie Mazury, Mazury polskie - a są gdzieś jakieś inne Mazury? Masło maślane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to wiem juz czego nie przedluzac a morzepolskie.pl sa jakies szanse rozkrecenie tej domeny jak tak to moze ktos wie jak to dobrze spozycjonować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanse są zawsze - przede wszystkim liczą się chęci i pomysł. Domena (pomimo niepoprawnej kolejności) pasuje na serwis o Bałtyku, nadmorskich kurortach itd. Z pozycjonowaniem może być gorzej - duża konkurencja.

Proponuję zorganizować sobie dużo WARTOŚCIOWYCH linków, byle w rozsądnym przedziale czasowym a nie od razu wszystkie.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popracuj nad składnią ( kolejnością wyrazów).

 

Bezwartościowe domeny, choć najlepsza z tych naszewojaze.pl na Reg Fee. Pozostałe to tylko wtopiona kasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to wiem juz czego nie przedluzac a morzepolskie.pl sa jakies szanse rozkrecenie tej domeny jak tak to moze ktos wie jak to dobrze spozycjonować

Wszystko to szmelc, a jeszcze ta kolejnośc wyrazów (morze polskie), że głowa boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki za opinie tak kiedyś rejestrowałem i zastanawiałem się czy je trzymać dalej czy nie ale już wiem że nie wszystkie będę przedłużał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×