Jump to content
hiehie

Sprzedam Zarabiajacy Serwis $$$ !!!

Recommended Posts

Witam jak w temacie sprzedam stronke muzyczną, powodem sprzedaży jest brak czasu niestety szkoła ((

Serwis istnieje 2 lata PR-4

:: Statystyki odwiedzin: 6-8 tys uniq dziennie

:: Zarobki z Google Adsense: 20-30 $ dziennie + sprzedaż reklam na stronie

:: Waznosc Domeny do: 2008-10-16

Prosze jedynie o poważne propozycje na meila: newmp3s@o2.pl

Pozdrawiam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybyś sprzedawał ruch to taki opis by wystarczył. Sprzedajesz serwis, liczy się domena, oskryptowanie serwisu, grafika, aktualne pozycje w Google, czy jest legalny (zamieszczane materiały).

 

Wielu było takich którzy na chwile dawali duży ruch domenie, sprzedawali serwis jako kura znosząca złote jaja, a po kilku dniach domena miała kilka uu dziennie.

 

Będę wdzięczny za te informacje.

 

---

PS. był ktoś już z tej dziedziny, kto sprzedawał serwisy z MP3 mające duży ruch i duże zarobki: Pan H. ;]

---

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybyś sprzedawał ruch to taki opis by wystarczył. Sprzedajesz serwis, liczy się domena, oskryptowanie serwisu, grafika, aktualne pozycje w Google, czy jest legalny (zamieszczane materiały).

 

Wielu było takich którzy na chwile dawali duży ruch domenie, sprzedawali serwis jako kura znosząca złote jaja, a po kilku dniach domena miała kilka uu dziennie.

 

Będę wdzięczny za te informacje.

 

---

PS. był ktoś już z tej dziedziny, kto sprzedawał serwisy z MP3 mające duży ruch i duże zarobki: Pan H. ;]

---

 

Podpisuje sie pod tym postem;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wielu było takich którzy na chwile dawali duży ruch domenie, sprzedawali serwis jako kura znosząca złote jaja, a po kilku dniach domena miała kilka uu dziennie.

 

Jak takie sprawy się kończą, stratą kupującego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, kontakt się najczęściej urywa, koniec. Ostatni dość znany oszust to M. Hoduń, który oszukał kilkadziesiąt osób (z tyloma korespondowałem, nie wiem czy było więcej) i nikt mu nic nie zrobił :ph34r:. Teraz na chwilę się ukrył bo wiele osób mu sprawę wytacza / chce wytoczyć, ale po sieci surfuje nadal. :)

 

Ogólnie warto mieć pewne dane takiej osoby, nie wpłacać na konto bez pełnych danych, sprawdzić czy serwis na pewno jest niego, poprosić o statystyki z ostatnich kilku miesięcy.

 

Zdarzy się też tak, gdy ktoś oszukał, a nie kryje się z danymi w sieci tylko je często podaje, że trafia na dłuższy okres do szpitala, lub w szybkim czasie ktoś wytacza proces :). Umowa + dane i można się czuć dużo bezpieczniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, to z tym zniknięciem to tylko by go zostawili, kilkadziesiąt osób chce go uwalić, sam bym uciekał :ph34r:

 

Aktualnie widziałem oferty ze starych nicków jego na WH (forum.WebHelp.pl), opis mrugnie niekiedy.

 

Ogólnie jak słyszę, że ktoś sprzedaje serwis z MP3, z dużym ruchem to myślę o nim (ohh, jaki ja jestem "senymenalny")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że to nie temat o hoduniu.

 

re down: I dlatego nie usunąłem wszystkich postów n/t hodunia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Pewnie, ale warto poinformować potencjalnych klientów na ten serwis, by byli ostrożni przy zakupie. Jak widzisz autor tematu ma 1 posta, nie odpowiedział na kolejne pytania, a cena na pewno nie będzie mała. Warto się zabezpieczyć by dobrze zainwestować.

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×