Jump to content
Sign in to follow this  
plachcik

hiszpanski.tv

Recommended Posts

Witam Serdecznie

Panie i Panowie co powiecie o domenie: hiszpanski.tv Dostałem zapytanie o cenę i potrzebuję opini bardziej doświadczonych kolegów.

Mam swoją wycenę,ale chętnie się dowiem Waszych opinii.

 

 

pozdrawiam

 

 

Piotr

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie... moja prośba o wycenę apartamenty.tv też nie doczekała się odpowiedzi. Póki co mam kilka zapytań z oferty na AM, więc cena 1900E chyba szczególnie nie odstrasza.

 

Plachcik, jakie zastosowanie dla hiszpanski.tv? Kursy językowe? Panny z dużymi *** do hiszpana? :rolleyes:

Edited by dzielnicowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsza byłaby to Hiszpania.tv, ale i tak domena dobra na serwis z materiałami video, udostępnianymi odpłatnie do nauki tego języka. Myślę, że nie straciłeś kasy na rejestracje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie i Panowie co powiecie o domenie: hiszpanski.tv

Myślę, że warta kilka stówek... Jak wyciągniesz z niej więcej jak 1000 zł to Ci pogratuluję :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Plachcik, jakie zastosowanie dla hiszpanski.tv? Kursy językowe? Panny z dużymi *** do hiszpana?

 

Dzielnicowy ..Zastosowanie hiszpański nauka kursy i te sprawy.Nie pamiętam jak sie nazywała parternka jednego z uczestników tańca z gwiazdami.W połowie była Wenezuelką a w połowie Polką.Prowadziła kiedyś kursy na yotubie naukę hiszpańskiego.Jeżeli chodzi o domenę to właśnie takie zastosowanie .

 

 

Dzięki wszystkim za wypowiedzi.Przemowild wiedziałem,że będzie Twoja wypowiedź w tym wątku :rolleyes:

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się domena podoba. Ja widzę tu zastosowanie dla video kursów językowych. Ze sprzedażą póki co bym się wstrzymał gdyż domeny tv jeszcze nie są tak bardzo popularne, ale kto wie. Być może w najbliższym czasie to się zmieni. Mnie osobiście domena się podoba i wyceniłbym ją na jakieś 2000 na chwilę obecną z tendencją wzwyżkową.

 

 

#holandia.tv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×