Jump to content
Sign in to follow this  
codziennie.org

marzenie.pl

Recommended Posts

Gdy tylko zobaczyłem nazwę pierwsze skojarzenie podobnie jak Kolega wyżej miałem - fundacja

Moim zdaniem niskie X XXX powinno się dać wyciągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna domena .Idealna dla fundacji charytatywnych .

Jest kilka tego typu fundacji lub organizacji np. Mam Marzenie czy Marzycielska Poczta, którą swoimi skromnymi siłami staram się wspierać, ale nie sądzę aby którakolwiek z nich była w stanie lub chciała wyjąć takie pieniądze na adres internetowy tym bardziej, że większość z nich działa na zasadzie rzeczywistego non-profit, a nie jak kilka fundacji telewizyjnych :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest kilka tego typu fundacji lub organizacji np. Mam Marzenie czy Marzycielska Poczta, którą swoimi skromnymi siłami staram się wspierać, ale nie sądzę aby którakolwiek z nich była w stanie lub chciała wyjąć takie pieniądze na adres internetowy tym bardziej, że większość z nich działa na zasadzie rzeczywistego non-profit, a nie jak kilka fundacji telewizyjnych :).

 

 

Sorry ale nie wierzę że jakakolwiek fundacja działa non-profit ;) - mam nadzieje, że się mylę.

 

Domena fajna (szkoda, że l.poj.) tak jak poprzednicy myślę że średnie xxxx osiagalne.

 

Pozdro

Słoń ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym stworzył serwis moje.marzenie.pl o charakterze społecznościowym w którym każdy z użytkowników opisywałby swoje życiowe marzenia a inni mogli je komentować, pisać jakim to cudem oni mają identyczne itp - raj dla gimnazjalistów. Ruch na domenie by był, a to spory plus.

 

Na dole banner 2x2m z informacją iż portal jest na sprzedaż :) // żart, ale pod odnośnikiem 'Współpraca' informacja iż jest możliwość nabycia serwisu bądź samej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym stworzył serwis moje.marzenie.pl o charakterze społecznościowym w którym każdy z użytkowników opisywałby swoje życiowe marzenia a inni mogli je komentować, pisać jakim to cudem oni mają identyczne itp - raj dla gimnazjalistów. Ruch na domenie by był, a to spory plus.

Była kiedyś strona udasie.pl, pojawiła się kiedyś o niej notatka w magazynie INTERNET. Była popularna, sporo ludzi motywowało się do działania. Chwilę później serwis zakupiła Coca Cola, zaorała całość i jak przed chwila widziałem adres robi już tylko za przekierowanie na coke*pl.

 

Ostatnio czytałem o fundacji Bono która na cele charytatywne wydał 180 tys, a na siebie 5 mln.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
O. To słówko nas interesuje :)

Jednak, nie jest to chyba do końca prawda. Artykuł na e-biznes.pl sugeruje, że to był projekt stworzony przez CocaColę.

Tak czy inaczej w tytule strony było: "Podziel się swoimi marzeniami z innymi"

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×